Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudok hosszasan...

Miért nem tudok hosszasan beszélgetni lányokkal?

Figyelt kérdés

Igazából élőben még annyira nincs úgy bajom... de, amikor gépen beszélgetek valakivel, akkor egyszerűen leblokkolok... sok lányt első körben itt kell felkelteni az érdeklődését, hogy eljöjjön velem valahova és bizony gyakran elvérzek... de nem tudom mi a hiba... külsőleg átlagostól jobb vagyok, 180 magas, sportolok stb... tényleg nincs velem baj szerintem nem az a hiba... csak sokszor az izgulástól összevissza írok...


Ha van lány akinek van kedve beszélgetni, segíteni írjon rám, tényleg sokat jelentene...


köszönöm előre is, 20/f


2015. jan. 19. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

"sok lányt első körben itt kell ...."

Sok lány?

Mit csinálsz, találsz lányokat beszélgetésre, meggyőzd őket talira?

Nekem please te segíts a beszélgetés nekem megy.

2015. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De am logika, gondolkodás.

Mielött entert nyomsz legyél biztos benne.

2015. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig sokan úgy gondolják, hogy így gépen pont hogy egyszerűbb mert nem izgulunk annyira :D amúgy nekem írhatsz ha gondolod :) 18/l
2015. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy már hónapok alatt ez jött le nekem... :) nem azt, hogy 31 lánnyal beszélek egyszerre... nem vagyok Casanova :) aki segítene írjon rám ... elmondom majd miért...
2015. jan. 19. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!