Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem birok hosszasan...

Miért nem birok hosszasan beszélgetni? 23/F

Figyelt kérdés

Mitől lehet az, hogy nem birok beszélgetni ? Próbálok ismerkedni, de a pár alap kérdésen / válaszon nem jutok túl soha. Mivel tudnám elérni, hogy érdekesnek találjanak az emberek? Vagy hogyan tudnék megtanulni beszélgetni ?


Külsőm az átlagosnak mondható, szerintem a személyiségem hátráltat :/


23/F



2015. jan. 19. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Irj es meglatjuk:)
2015. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem bírsz, menj logopédushoz, ha pedig nem tudsz, pszichológushoz.
2015. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem is pont ez a bajom .Én elmentem pszihológushoz,adott pár gyógyszert..majd meglátjuk.:)
2015. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
rebii15: pszichiáternél voltál, csak mondom.
2015. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok, hogy ez ilyen tudatalatti dolog ? Egy gyógyszer a megoldás rá ?
2015. jan. 19. 18:22
 6/10 anonim ***** válasza:
csak a betegségek, súlyosabb szorongás indokolja a gyógyszert. tényleg csak végső soron folyamodj hozzá! akkor már inkább alkohollal oldódj! arról könnyebb leszokni, mint a kedélyjavítókról. trust me bro!
2015. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jól van, köszi azért a segítséget.
2015. jan. 19. 18:52
 8/10 anonim válasza:
Nekem az a bajom,hogy nagyon gátlásos vagyok és emberek között feszült,nem bírok ellazulni.És kerülöm a beszélgetést ,mert tudom ,hogy nem tudok elbeszélgetni senkivel.Lehet neked is hasonló próblémád van.Doki írt rá Scippát+Xanaxot,de egyáltalán nem hatott ,ezért most Több mg-ost írt.Ez belső dolog,nem hiszem ,hogy a gyógyszerek hatnak.De hátha.
2015. jan. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hasonlót érzek én is, félek h nem tudok érdemlegeset hozzászólni. Na majd írd le a tapasztalataidat. De ha lehetséges gyógyszer nélkül akarok változni.
2015. jan. 19. 19:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Hasonló gondom volt nekem is, igaz még máig sem tűnt el teljesen, de jelentősen javult. Mikor középiskolába kerültem borzasztó zárkózott voltam, nem voltak barátaim, sokan nem kedveltek, mert nem beszélgettem, mint a többiek. De mivel kollégista voltam, így rákényszerültem arra, hogy megszólaljak. Így évről évre javult az állapotom. Mikor elkezedtem dolgozni, új emberek közé kerültem, nagyon nehéz volt beilleszkedni, de sikerült. Muszáj volt hozzászólnom a többeikhez, féltettem a munkámat és nem akartam olyan életet, mint a középiskolában. Az is rengeteget segített, hogy neten megismert emberekkel találkoztam.

Szóval a gyógyszereket nem ajánlom, a kulcs az, ha szembe mész a félelmeiddel. Nem könnyű tudom, még nekem se megy tökéletesen és nagyszájú ember sose lesz belőlem, de jelentősen javíthatsz az életeden.

A másik, ha elsőre nem is sikerül, tovább kell menni és az vigasztaljon, hogy te legalább megpróbáltad. Ha pedig sikereket érsz el, dicsérd meg magad, légy büszke, meglátod nagyon jó érzéssel fog eltölteni és erőt ad a további fejlődéshez.

Nagyon sok sikert és kitartást kívánok neked! :)

23/n

2015. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!