Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi alapján dől el, hogy...

Mi alapján dől el, hogy valaki barátkozni akar valakivel vagy sem?

Figyelt kérdés

Mi alapján döntöd el mondjuk te, hogy valakit szeretnél közelebbről is megismerni, hogy meghívod-e magadhoz vagy beülni valahova vele? Hogy lehet az, hogy látszólag tök különböző emberek jó barátok lesznek, akár 8-10-15 éves korkülönbséggel, más életszakaszban, de hozzájuk hasonlókkal meg sokan nem barátkoznak?

Nekem pl egy csomó ismerősöm van, akit én személy szerint kiállhatatlannak tartok, mert pl az illető folyton nagyzol valamivel, állandóan ő akar lenni a megmondóember, vagy pl alig lehet kihúzni belőle két szót, vagy netán kibeszél mindenkit, de ezeknek az embereknek mégis rengeteg barátja van. Mitől van ez?


2019. júl. 23. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Én mindenkinek adok egy esélyt, csak akkor tudom meg hogy milyen, ha megismerem. Aztán az első benyomás alapján eldöntöm, hogy barátkozok-e vagy sem.
2019. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem kell ilyenen gondolkodnom. A személyiségem tesz róla, hogy senkivel se tudjak barátkozni 😃
2019. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!