Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Alkoholmentes italok

A kérdés

Ha megiszom, lehet bajom tőle?

Van egy shakem ami okt.7ig volt jó de ezt nem vettem észre.

Ha megiszom lehet bajom tőle vagy nem?

okt. 10. 08:08  Privát üzenet  

A válasz
Ha nem büdös, nem rossz az állaga, az íze, akkor szerintem nincs baja. Bár, ha mész valahova, akkor inkább ne... Biztos, ami biztos.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont okt. 10. 08:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet e valami bajom, ha naponta megiszom egy liter teát? Teafűből, vegyesen. Egyszer ilyent, egyszer olyant.
Ha megiszom a nyers tojást mi bajom lehet?
Reggel 8-kor vettem egy cserpes fél literes kakaót. Elfelejtettem, hogy van. Most fél 5. Ha megiszom, lesz bajom?
Kobra Energia ital-t, (1l) hány napig fogyasszam ugy, hogy ha megiszom semmi bajom nem lesz?
Lehet valami bajom, ha megiszom egy rég lejárt szavatosságú teakeveréket?
Ha lejárt a sör szavatossága, és ha megiszom lesz tőle bármi bajom is?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Alkoholmentes italok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!