Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Meddig nem romlik meg a...

Meddig nem romlik meg a kibontott coca cola a hűtőben?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 22:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem romlik meg, csak egyre kevésbé szénsavas.
2019. okt. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ezt azért nem hiszem el.
2019. okt. 10. 22:43
 3/24 anonim válasza:
100%
Nyári szünet előtti utolsó napon, miután hazajöttem bedobtam az iskola táskám a szekrénybe és az első tanítási nap előtti este vettem elő, ekkor szomorúan konstatáltam, hogy egy 0.5l-es kóla fele egész nyáron ott poshadt a szekrényben!Ezután következett a megdöbbenés, hogy a Kólának az égegyatta világon semmi baja nincs!Ez 3 éve történt azóta már elballagtam és harmad éves egyetemista vagyok! :) Viszont a kólának látszatra még mindig nincs semmi baja!De ízérményről nem tudok nyiltkozni, de majd az a nap is eljön egyszer! :)
2019. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
3 285 napig. (Még a patkány is megdöglik töle!)
2019. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Amennyi szemetet és tartósító szert tartalmaz, pár hónapig elvan felbontva is.
2019. okt. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
#5: Mesélj, mennyi tartósítószert tartalmaz és mi célból van benne?
2019. okt. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Kb. semmi olyan nincs benne, amitől megromolhatna.


Ez nem jelenti viszont azt, hogy sok idő elteltével nem romlik az élvezeti értéke, főleg ha fel van bontva.


Kimegy a szénsav, beoldódik egy kicsit a műanyag a palackból (az ásványvizeken is ezért van lejárat)...


Szóval beteg nem leszel a régi kólától sem, de nem biztos, hogy legközelebb is kérsz ott kólát, ahol egyszer döglöttet kaptál.

2019. okt. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert alacsony a vérnyomásom ezért néha muszáj kólát innom. Sajnos a kávétól, teától felfordul a gyomrom. A kóla sem túl egészséges ezért csak akkor iszom ha már tényleg az ájulás szélén vagyok. Nem fogy el az egész üveggel és nem tudom meddig ihatom meg a kibontott kólát úgy hogy ne kapjak tőle hasfájást. Elég érzékeny a gyomrom. Az nem érdekes, hogy kimegy belőle a buborék amúgy sem szeretem a szénsavat. Az üvegen semmi infó nem volt erről.
2019. okt. 11. 08:45
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod addig tartogatni, hogy bármi baja legyen.

Cukros víz, nincs ami megromoljon rajta.

2019. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

8: Mennyi idő alatt fogy el?

Tényleg nem romlik gyorsan. Illetve nem tudom, milyen lesz romlottan, mert egy hét alatt nagyon kiszáll a szénsav, úgyhogy annál tovább nem tartogattuk soha.

Ha nagyon lassan fogy el, akkor vegyél kisebb üveggel.

2019. okt. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!