Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Meddig nem romlik meg a...

Meddig nem romlik meg a kibontott coca cola a hűtőben?

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 22:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
"alacsony a vérnyomásom " Bár nem ez volt a kérdés, de a zöld-teát ajánlom. Rendezi a vérnyomást- és nem kell bele egy tonna cukor, ami nem jó. Próbáld megszeretni.
2019. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Zöld tea után 10 perccel hanynom kell. Túl sok benne a csersav nem bírja a gyomrom sajnos. Cukormenteset iszom. Nyilvan az aszpartam sem nyerő de nem találtam jobb mevoldást :(
2019. okt. 11. 10:33
 13/24 anonim ***** válasza:

gyakorlatilag nincs benne csersav- mint a feketében. És sokféle van, sok íz, ez pl az aldiban kapható és finom:

[link]

- de csak azért írom, mert a zöldtea valójában szabályozza a vérnyomást - magas vérnyomású is ihatja. A colázók - és aspartamos is- körében meg azt tapasztaltam, hogy ha rászoknak, elhíznak, amit nagyon nehezen tudnak korrigálni a függőség miatt.

2019. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen mindegy mi van a zöldteában a tenyen nem változtat hogy hányok tőle. Amit többet kösz nem szeretnék átélni így nem fogok semmilyen zöldteás termekkel kíserletezni. A colát egyebként a kardiológus ajanlotta nevetgélve. Hogy milyen vicces ez az ő szájából de a leg kíméletesebben emeli meg a vérnyomast. Nem úgy mint a kávé meg a tea ami hirtelen megdobja.
2019. okt. 11. 10:49
 15/24 anonim ***** válasza:
65%
ok, akkor lehet, hogy valamilyen allergiás túlérzékenység van nálad a zöld teára. A megdobásról annyit, a kávé rövid időn belül feldobja és leejti a vérnyomást, de a zöld tea nem, és hosszan tartó a hatása. Akkor marad a cola, nem romlik a hűtőben. Megpróbálhatnád a jóga-fejenállást is - az emeli a vérnyomást.
2019. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem kétlem a zöldtea áldasos hatását. Hidd el én sem rajongok a coláért. A fejenallás az érdekes lenne az utcán vagy munakhelyen :D
2019. okt. 11. 11:11
 17/24 anonim ***** válasza:
42%
talán néha otthon is tartózkodsz, ott kellene fejen állni :)
2019. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen gyakran van rá szükséged. De ha hetente 1-2 dl elfogy, nyugodtan vegyél nagy kiszerelésben is. Jól zárd vissza, és hűtőben semmi baja nem lesz. Ha még ennyit sem iszol, akkor válassz inkább fél litereset. Egyes boltokban (pl. Metro) ki lehet fogni ennél kisebbet is. 2,5 vagy 3,3 decis üvegben, dobozban. Ez tényleg csak egy pohárnyi. Ha veszel egy kartonnal, minden alkalommal frissen ihatod.
2019. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Phoney ***** válasza:
100%
Ha ezért iszod, akkor ott a koffeintabletta, 100 mg (= 1 liter kóla vagy 1 átlagos kávé), és azzal veszed be, amivel akarod, meleg italokban könnyen fel is lehet oldani. (60-as kiszerelésben akár 25 Ft/db.)
2019. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, van valami koffein érzekenységem meg elég 1 pohár kóla. A tablettában sokkal több van és ezért nem mertem próbálkozni vele mert egy gyenge kávé is nagyon megdobja a pulzusom és rossz közerzetet meg szorongást okoz meg valami nyomast a fejemben.
2019. okt. 11. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!