Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen szörpöt szoktál venni,...

Milyen szörpöt szoktál venni, milyen ízben?

Figyelt kérdés
Ami árban is megfelelő.
2019. nov. 17. 00:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
AlDI-ban szoktam venni valamilyen német márkásat, bodzásat. (Light)
2019. nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 szántóvető ***** válasza:
93%
miért,milyen édesítőszerek voltak akkoriban?
2019. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
En magam készitem a szörpöket minden tartósitószer nelkül,mentholosat is szoktam késziteni.
2019. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kedvenceim a málna, feketeribizli, és mondjuk a bodza is elég jó.
2019. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Piroska, Pölöskei, Ági.


Piroska: Málna, bodza, narancs, meggy, erdei vegyes, szamóca, kiwi-lime.


Pölöskei: Málna, mangó-maracuja, jaffa, indiáncseresznye, szamóca, citrus mix, áfonya, dinnye, nektarin, cseresznye cherry, alma, must, aloe vera-citromfű, egres, áfonya, flavon, zöld alma, muskotályos szőlő, házi limonádé citrom-menta, meggy, vadmálna, bodza, bodzavirág-menta, bubble boy, bubble girl, trauben szőlő, trópusi gyümölcs, ananász, kiwi, vattacukor, kóla.


Ági: Mangó-lótuszvirág, meggy-szilva, áfonya, bodza-lime, citrus, jaffa, lime-menta, vadmálna, szamóca, málna.


Sorrend nélkül, csak úgy felsorolva.

2019. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!