Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Normális, ha kicsit keserű a...

Normális, ha kicsit keserű a zabtej?

Figyelt kérdés
Pár napja vettünk egy doboz bio zabtejet és ma felbontottam és ittam belőle, először tök normális, finom íze volt, de ahogy ittam, egyre keserűbbnek éreztem. Ezelőtt még nem ittam zabtejet, csak rizstejet meg mandulatejet, de azoknak nem volt ilyen fura ízük. Ez normális a zabtej esetében? Vagy ha nem az, mi okozhatja a kesernyés ízt? Elvileg májusig eláll, de még a már felbontott termék is eláll 4 napig a hűtőben, szóval elvileg nem kéne, hogy romlott legyen.
2019. dec. 15. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Zabtejet még nem ittam, de zablisztből már készítettem nokedlit és az egészet ki kellett dobni, mert totál keserű volt. Ebből gondolom, hogy a zabtej is lehet keserű, de majd a rendszeresen ezt fogyasztók kielégítőbb választ adnak.
2019. dec. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A zabtej nekem is kesernyés.
2019. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, annak olyan az íze

Nálam az iható kategória, de alapvetően én szóját szoktam inni

2019. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Végül megittam, de szerintem nem ez lesz a kedvencem a növényi tejek közül :/

2019. dec. 15. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!