Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi a jó abban, ha valaki az...

Mi a jó abban, ha valaki az ízesítésre szolgáló mézet vagy cukrot akkor teszi a teába, amikor még benne van a csészében filter?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Mi a jó abban, hogy valaki kiír egy kérdést hogy miért jó ha valaki az ízesítésre szolgáló mézet vagy cukrot akkor teszi a teába, amikor még benne van a csészében filter?


Az, hogy így szereti.

2020. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Mi vele pontosan a problema? Én pl a cukrot még a filter előtt teszem bele.
2020. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem furcsa, mert ha ott van a filter, elkeverni sem lehet rendesen.
2020. jan. 9. 16:49
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
#2: Látom a két végén égeted a gyertyát! Lesz még ebből is kérdés itt a GYK-n!
2020. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Jobban elolvad a forró vízben, nem kell annyit kevergetni :)


Én, amíg el nem fogy, benne is hagyom a filtert, hogy addig is ontsa az aromát. Aztán pedig kiszopogatom belőle a maradék teát :D (Persze csak itthon.)

2020. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem lesz semmi baja. Én is a filter után szoktam. De nem zavar, ha más máshogy csinálja.
2020. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
en valtozo. azert teszem bele neha ugy mert nem erdekel a sorrend, ugyan olyan az ize mindig 🤷‍♀️
2020. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Mi a jó abban, ha valaki cukrot tesz a teába?
2020. jan. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

4!


Egyszer élünk, igyekszem belehúzni 😂😂😂



8!


Nekem az, hogy nagyon korán megyek dolgozni, olyankor enni meg nem tudok. Mivel nagyon gyorsan leesik a vercukrom és szédülök, így kell valami. Egy kanál cukor a teába tökéletes.

2020. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig benne hagyom sőt ki se veszem a filtert.

Nálam az a sorrend a bögrében hogy filter, forró víz, méz, hideg víz, citromlé és persze egy evőkanál a kevergetéshez.

Imádom ha jó erős a tea, minek venném ki a filtert? Ugyanúgy lehet kevergetni csak rá kell hurkolni a bögre fülére.

2020. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!