Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Az emberek többségének a...

Az emberek többségének a Pepsi vagy a Coca Cola ízlik jobban?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 04:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%
Pepsis voltam, aztán pár éve okádék lett az íze, így mára CC.
2020. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37%

Pepsi,többnyire pepsi max,de a cherrys változat is nagyon bejött nekem.

Illetve még a lidl- s saját márkásat is szeretem.

2020. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%

Alapjáraton a Pepsi, mivel édesebb, jobban mondva koncentráltabb. A Coke-on változtathattak az arányokon itthon, egyre jobban hajaz egy szénsavas Boleros cola italra. A legjobb Pepsi a csapolt változat. Viszont külföldön az üveges Coca Colának nagyon jó az íze, az lenyomja a Pepsit.


A kizárólag édesítőszeres változatok borzalmasak, tök mindegy milyen ízesítésüek (cukoradó kompenzációk). Talán a barackos Coke, ha nincs más akkor lemegy...

A köztes Life mondjuk nem rossz annyira ízre, csak értelme nincsen, ahogy a koffeinmentesnek se nagyon.


Az eredeti ízesített verzióban a Coke a nyerő, mert 2 felhozatala is megállta a helyet: Vanilla, Cherry. De a Pepsi Twist-nek is nagy volt a népszerűsége anno, kár hogy már nincs.


Annyi, hogy összességében a Coke új ízei ihatóbbak, mint a Pepsi-é, a Pepsi Max málnás verziójától konkrétan rosszul lettem. 4 nap alatt nem bírt elfogyni, mert senki nem bírta meginni xd


Röviden: a simából Pepsi, ha muszáj ízesített, akkor Coke.

2020. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%

Érdekesség, hogy a vakteszteken jellemzően a Pepsi győz, viszont tudatos választásnál többen preferálják a Coca-Colát.

A jelenségnek neve is van, az ún. Pepsi paradox.

2020. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%
Csak a sima Coca-Colat iszom. A Pepsi édesebb, amúgy meg az összes másik változat számomra túl gejl az édesítők miatt. Csak a cukros a jó.
2020. márc. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%
Coca-Cola. De a Pepsi is jó.
2020. márc. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
85%

Pepsi-t jobban szerettem. Előbb már írták, hogy talán valamivel édesebb, selymesebb az íze, nem olyan szúrós mint a Coca-é.


A Coca-nak talán nagyobb vagy jobb lehet a reklámja, ezért van jobban az emberek agyában a Coca, hogyha colaról van szó.

2020. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Alfa1 válasza:
84%
A kisérletek (vak tesztek) szerint a Pepsi finomabb. Legalábbis a tesztalanyok töbségének a Pepsi ízlett jobban. Ettól függetlenül a Coca népszerübb, mert jobb a reklámja.
2020. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Birel válasza:
49%
Coca az igazi, más nem is jó.
2020. márc. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Trevor. ***** válasza:
Régebben jobban szerettem a Cocát, de mivel egy jó ideje semmi ízét nem érzem, így "átálltam" Pepsire. Ennek több íze van, de csak a cseh import ízlik (az itthon kapható fél literes és másfél literes emlékeim szerint ilyen), a lengyel és a magyar gyártmány nem.
2020. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!