Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Energiaital függő vagyok?

Energiaital függő vagyok?

Figyelt kérdés
Hogy szokjak le? Érzem hogy már nem jó, és volt olyan is hogy megittam egyet és az egész napom egy rossz lett, napi kettő néha csak 1

2020. ápr. 8. 02:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen módon, ahogy a cigiről is lehet. Ne igyál többet. Lehet, hogy szar lesz, ember vagy, kibírod.
2020. ápr. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte igyál Legfeljebb egyet. Utána cseréld le azt az egyet is pl bombára mert abban kevesebb a koffein majd hagyd el azt is. Kell a fokozatosság egy rossz szokás elhagyásához.
2020. ápr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem mind a két válaszolónak igaza van. Van, akinél beválik, hogy egyszer csak azonnal abbahagyja, de van, akinél a fokozatosság működik.
2020. ápr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beluscsák Zsolt válasza:
41%
Úgy szókj le róla hogy nem iszol többet és kész is vagy
2020. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van hogy nem ittam 1 napig vagy 2 és rendes elvonási tüneteim voltak szóval szerintem fokozatosan próbáld
2020. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!