Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Energiaital függő lennék?

Energiaital függő lennék?

Figyelt kérdés
kb. 2 hónapja minden reggel megiszok egy félliteres doboz energiaitalt.Ma is ittam egyet reggel 8kor de most úgy veszem észre,hogy remeg a kezem szinte a kanalat is alig tudtam fogni, a levest mindig kiöntöttem a kanálból.Ez lehet mástól is,vagy csak az energiaital miatt van?Ha igen nagyon szeretnék leszokni,tudnátok ebben segiteni?Igyak mindig kevesebbet vagy hogyan? ha számit 18/F,köszönöm

2015. ápr. 3. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáltad már, hogy nem iszol?
2015. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem bírja a szervezeted a túl sok koffeint
2015. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdetnek vegyél csak kis üvegeset (0,2-0,3 dl). Valószínűleg rászoktál a koffeinre. Kávéval is helyettesítheted. Lehet, hogy csak túl sokat iszol, lehet, hogy egyáltalán nem bírod.
2015. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kávét utálom :/ Igazából csak az íze miatt iszom,nincs esetleg valami más ami kb. ugyanilyen ízű? :D
2015. ápr. 3. 13:07
 5/5 anonim válasza:
Oxxo/Adrenalin márkájú energiaital gyártóknál. Van olyan, hogy koffein mentes. Ugyanaz az íze csak nincs benne koffein. :)
2015. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!