Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit ihatnék ami egészséges?

Mit ihatnék ami egészséges?

Figyelt kérdés

Kellene innom napi 2-2,5 litert legalább.

A sima vizet nem tudom meginni. Főlegtélen. Egyáltalán nem kívánja a szervezete. Legalábbis nem ennyit. Néha citromlével ízesítem, de azt is hamar megunom.


A zöld teát szeretem, viszont édesen. Így az is cukros.


Gyümölcsleveket, szénsavas üdítőket, szorpot szeretem, de ugye ez sem a legjobb választás ilyen mennyiségben.


Mit ihatnék?


2020. máj. 20. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A vízet ízesítheted mentával, gyömbérrel, uborkával. Esetleg igyál szénsavas vízet.
2020. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a csipkebogyót, hibiszkuszt szeretem, találj te is pár növényt aminek szereted az ízét, és vagy teaként vagy áztasd vízbe.

Tejtermékekkel hogy állsz?

Facsart narancs, grépfrút?

2020. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
27%

Mi tisztított vizet iszunk, ami nemcsak tiszta is, hanem még finom is.

98%-ban mindent kiszűr :


klór és vegyületei

vas-mangán

nitrit-nitrát

kőolaj származékok

gyógyszer maradványok-hormonok

arzén

nehézfémek


Ez lenne a készülék (úgy látom, hogy más emberek is nagyon dicsérik):

[link]

2020. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is pont az a problémám, hogy nehezen iszom meg a kellő mennyiséget. Én úgy szoktam mostanában, hogy csinálok egy kancsó limonádét kevés cukorral és emellett reggel és este még iszok 1-1 pohár vizet.

Így megvan a kellő mennyiség és bár tudom, hogy nem teljesen egészséges, de a pici cukorral finomabb és még mindig sokkal jobb, mint a dobozos gyümölcslevek vagy bármelyik üdítő.

De a tea is jó, csak próbálj meg ne túl sok cukrot tenni.

2020. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tok mindegy mit iszol, a szervezeted ugy is csak a benne levo vizet hasznalja folyadekkent, tehat ihatnal csapvizet is nyugodtan, energiat sporolnal a szervezetednek hiszen most sok energiat visz el, hogy a mindenfele lottyokbol kivonja a hasznos vizet.
2020. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
61%

Csinálj akár Smoothie-t.

Este lefagyasztod a gyümit, amiből akarod (én banánból és eperből szoktam gyakran, de ananásszal is nagyon finom), és reggel kiveszed beleteszed a turmix/Smoothie gépbe öntesz hozzá egy kis tejet esetleg főző tejszínt és kész. (A banánhoz én néha még szoktam fahéjat is tenni, mert nagyon szeretem de a bátyám szerint undi xd).

Ezt akár úgy is megcsinálhatod, hogy nem lefagyasztod a gyümölcsöt, hanem jeget teszel mellé mikor turmixolod.



De a nap további részében én sima/citromos vizet szoktam inni.

Viszont ha beírod keresőbe, hogy "víz ízesítése" vagy ilyesmit rögtön ad ki találatokat, mint pl ez:

[link]

2020. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha unom a vizet 100%os narancslével vagy almalével keverem. Úgy hogy kb 2/3 víz. Nekem így jobban is ízlik, nem tömény.

De friss gyümölcsökkel is lehet ízesiteni, citrom, Lime, narancs, menta.

Limonádét készíthetsz édesítőszerrel is. Kb ugyanolyan finom szerintem. :)

2020. máj. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegyél a vízbe citromfüvet, úgy sokkal udítőbb.
2020. máj. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!