Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mivel igyuk a kávét,hogy jobb...

Mivel igyuk a kávét,hogy jobb legyen cukor nélkül?

Figyelt kérdés
Ha cukor,meg tejpor nélkül akarjuk.Rizstej vagy kókusztej és 1 teáskanál fahéjjal egészségesebb?

2020. júl. 4. 10:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

"Tán normális kávét kéne venni, nem valami szemetet"


Adsz rá pénzt? Köszi.

2020. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%

Nem a sugar daddy-d vagyok, nyuszika, szóval ne nálam nyalizz!

De egy normális kávé nem sokkal drágább, mint a szemét kávé meg a kísérletek arra, hogy javítsunk az ízén. Nem mellesleg inkább iszok/eszek kevesebbet, de olyat, ami ízlik, minthogy valami szemetet nyomjak le a torkomon csak azért, mert az olcsóbb.

2020. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
51%

Mi lenne, ha egyesek itt leállnának mások leokádásával, mert nekik el mer térni az ízlésük az övékétől, és urambocsá’, CUKORRAL szeretnek BÁRMILYEN kávét? Azt a leborult szivarvégit, hogy mik vannak...

Van, akinek túl keserű a legjobb kávé is cukor nélkül. Pont. És most lehetőleg ne azzal gyertek, hogy akkor minek isszuk, mert ezt majd mi eldöntjük. Ha cukrot teszünk bele, akkor azt.


Kérdező, sima helyett ki lehet próbálni a nádcukrot vagy a mézet, illetve édesítőszer, de utóbbinál a nagyon olcsó, gagyiknál nem vagyok meggyőződve, hogy egészségesebbek a cukornál. Ha teljesen el akarod hagyni az édesítést, akkor meg fokozatosan egyre kevesebbet tegyél bele. A fahéj nem tudom, hogy jött, ha te szereted, persze ok, de édesíteni nem fogja.

2020. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
#13 ha sikerült megváltanod a világot ezzel a kiakadással akkor ajánlom figyelmedbe a speciality kávékat. Mivel ezek világosabb pörkölésűek így csak enyhe keserűséget érzel bennük. Azt a leborult szivarvégit, látod nem kell rögtön idegből ide köpni egy kommentet ha nem mész bele a témába eléggé.
2020. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

13!


"...hogy jobb legyen cukor nelkul"


Cukor nélkül akarja inni.

2020. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%

15-ös

Ez még mindig nem egyenlő azzal, hogy semmilyen alternatív édesítést nem akar bele.

2020. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
34%

Fú baxd, ezek a "vegyél drága kávét" kommentek fellőtték az agyvizemet. Tudjatok hogy hogy szeretem az alkoholt? Édesen. És a teát? Édesen. És a kávét? Édesen. Nem az ízével van bajom a kávénak, mert bizony én már rengeteget kiprobaltam, hanem hogy NEM édes. És ami nem édes, én azt nem szeretem. A 3.1-ben kávét is még 2 teáskanál cukorral megspékelem 1 dl vízhez. A 2 dl-es teába egy evőkanál cukrot teszek. A starbucksban dupla adag szirupot kerek, plusz belerakok még legalabb 5 adag cukrot

És ne gyertek azzal hogy ha 10 ezerért veszek egy kiló kávét akkor az majd GELJÉDES lesz, mert nem lesz. A kérdező egészségesebb alternatívát akar a cukor helyett, mert nyilvánvalóan szereti a jó édes, cukros ízt.

2020. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%
Nos, szot nem ejtett édesítésről, csak tej helyettesítőkről meg fűszerről.
2020. júl. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%

17!


Nem kell draga kávé, csak jó minőségű. De valószínű hohy a kerdezo nem igazan szereti a kávé intenzív izét és kb édes tejeskávé rajongó, igy neki teljesen mindegy lenné milyen minőségű a kávé, sehogysem ízlene neki.

2020. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
23%

"De valószínű hohy a kerdezo nem igazan szereti a kávé intenzív izét és kb édes tejeskávé rajongó, igy neki teljesen mindegy lenné milyen minőségű a kávé, sehogysem ízlene neki."

De igen, szereti a kávéízt. Cukorral. Ahelyett keres most egy egészségesebb alternatívát, ami hasonló ízélményt nyújt.

De látszik hogy még mindig nem fogod a lényeget. Én szeretem a kávé ízét. De a cukorét jobban. Tessék, boldoggá teszlek. Ha jó MINŐSÉGŰ kávét iszok, nekem abba is kell a cukor. A cukros kávé ízét szeretem, nem magában a kávéét. Baj talán? Összedől a világ? :)

2020. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!