Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mért kezd el savanyú ihatatlan...

Mért kezd el savanyú ihatatlan íze lenni a Light Colának hónapokkal lejárata előtt? Ezt mindenki érzi?

Figyelt kérdés

Jelenleg a legfrissebb boltban kapható Coca Cola Light 2021.01-ben jár le, de már a 2020.10.-es lejáratú light kólák ihatatlanok. A tartásától függetlenűl. Már rengeteg light kólát ittam és 2-3 hónappal lejárat előtt mindegyiknak furcsa íze van.


Akkor nem kéne a lejárati időt lejebb hozni?


Mert az igazából nem is feltétlenűl a tényleges lejáratot fejezi ki sok esetben hanem azt ameddig garantálni tudja a gyártó az termék állagát és ízét.


Most is édesanyukám vett egy karton Light Coca Colát, amik 2020.10.29-ig jók, de számomra ihatatlan.


Nekem túl jó az ízlelőképességem vagy mindenki ihatatlannak érzi a kb 2-3 hónappal lejárat előtt lévő Light kólákat?



2020. aug. 1. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kinn volt a melegben, és megromlott. Én ezért nem veszek már itthonra nagy üveg Ice Teát, mert mindig megromlik ebben a melegben. (Hivatalosan nem jár le, de akkor is.)
2020. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De eddig minden ilyen Cola rossz ízű volt.


Amióta tudom, kb 5 éve iszom rendszeresen és tényleg nem emlékszem, hogy valah jó lett volna az ilyen "nem sokára" lejáró cola.

2020. aug. 1. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:
A Coca Cola lightnak ihatatlan íze van úgy alapból itt Magyarországon (külföldön máshogy édesítik), lejárat ide vagy oda :)
2020. aug. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!