Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen kapszulas kávéfőzőt...

Milyen kapszulas kávéfőzőt vegyünk?

Figyelt kérdés

Kotyogós kizárva azt nem szeretem/szeretjük.... Napi 1 kávé megy le azt is ketten isszuk.

Kapszulast kiszámoltuk 5000ft lenne egy hónapra napi 1 kapszulával.

Perpill ugyan ennyi megy el kávéra david offot vagy pellini top-ot isszuk .

Szarvasi kávéfőzőnk van.

Nagy a választék a kapszulasok között nem bírunk dönteni, jó lenne 30.000ft alatt maradni



2020. aug. 14. 11:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szuper köszönöm akkor ez tényleg megéri a minőségi kávézást :)

Eddig is ezért vettük a drágább kávékat hogy legyen meg a kávézós élmény reggelente jobban indul a nap:) olcsóbb szerintem mint egy kávézóban ami 500ft alap hangon.

Meg is rendeltük elvileg hétfőn meg is kapjuk a csoda gépet

2020. aug. 14. 17:23
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Hat az igazan minosegi kavezas az egy ennel szerintem magasabb es joval dragabb szint, de a megfizetheto megoldasok kozul ketsegtelenul ez a legjobb. Nekem a kotyogos kave ize soha nem jott be, kb egy szinten van az instanttal, azaz ilyen elmegy, ha csak az van kategoria. Kapszulabol meg annyifele kulonbozo van, legtobbszor valami simat veszunk, de nagyon szeretem az izesitetteket, vanilias, karamellas, kokuszos, mandulas, stb, most epp Frei Cafe mogyoros van itthon a sima mellett. Ha olyanom van, telenyomom tejszinhabbal a tetejet meg pluszban :DD
2020. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire megbízható minőség, mert megoszló vélemények vannak róla Árukeresőn, de egyből szemet szúrt a funkciója miatt:

Hauser CE-934

4 féle kapszulával is kompatibilis (Nespresso, Lavazza, Dolce Gusto, E.S.E. pod), ezen kívül sima kávéporból eszpresszót is főz, és akár 20 bar nyomással! És mindössze 26 ezer Ft-tól már kapható!

2020. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: még hogy a 13 szerencsétlen szám....:) Köszönöm ❤️
2020. aug. 22. 17:03
 15/17 A kérdező kommentje:
Lehet át se vesszük a gépet ugyan is azóta is hozzák...:)
2020. aug. 22. 17:03
 16/17 anonim ***** válasza:
??? Mikor rendelted? Ma?
2020. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16 média Markt-ról rendeltem teljes áron úgy döntöttünk hogy inkább ez a jobb megoldás mint havonta függeni valamitől...

Tegnap hívtak fel hogy "elveszett" a rendelésem a rendszerben és most tudják küldeni vissza mondtam azzal a lendülettel mert amit a #13 írt jobban tetszik még egyenlőre nézegetjük azt olvastam hogy a Hauser nem melegíti úgy fel a vizet mega tejkapszulat abszut nem főzi le igazából a tejkapszulas része nem zavar én jobb szeretem a kávé tejszínt vagy anélkül. A melegitos része se annyira rossz utálom ha túl forró a kávé és nem tudom azonnal inni de nem tudom mennyire főz le "hideg" kávét... Úgy hogy megy a vacilalas...

2020. aug. 24. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!