Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hány évesen kezdtetek el...

Hány évesen kezdtetek el energiaitalt inni?

Figyelt kérdés
Én 6.ba kezdtem el inni. Először csak apukamtol kaptam egy kortyot. Aztán suliból hazafelé osztálytársaimmal osszedobtuk a pénzt egy hellre. 4-en 5-en eliszogattuk utána barátnőmmel 2en aztán egyedül vettem magamnak. Azóta szoktam inni. Olyan válaszokat nem kérek hogy ez nem egészséges.

2020. aug. 18. 23:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

Én 2x2 kortyot ittam eddig... elég is volt.

43/n

2020. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Elég ritkán iszok, kb havi 2-3 doboz.

7.-es koromban próbáltam ki.

2020. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Nxs ***** válasza:
100%

5.osztályban csak kostolgattam

6-7.ben néha vettem 1-2 t.

8.9.10 osztályban napi 3 minimum.


Aztán 11.osztályra már nem bírtam inni belőle , ha 1 dobozzal is megittam rosszul voltam ...


Legalább egy évig nem ittam utána energiaitalt.


Mostanában csak havi 1x 2x .


Írtad h nem akarsz olyan választ hogy nem egészséges stb..


A lényeg az hogy mértékel igyad és nem lesz baj.

2020. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

7. osztály óta. Nem olyan sűrűn, de iszom a mai napig.

Egy időben gyűjtöttem is a dobozokat 149 féle volt (ízek és márkák szerint más-más félék).

Költözéskor kitettem egy kukás zacskóban őket egy 20 perc múlva kutya sétánál már ott se volt a kuka mellett 🤣👌

2020. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
Egészséges. Nagyon is. Egyik 24 éves kolléganőm kórházba került, mert nyugtatót szedett és energiaitalt ivott évekig. Napi 3-4 doboz. A szíve nem bírta, 1 hónapot feküdt bent. A gyártónak biztos megeri. Meg a gyógyszeriparnak is.
2020. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%

Természetesen az energiaital tehet róla, hogy energia ital mellé benyomott 2 xanaxot is.

Gratulálok neki!

Meg neked is, hogy az italt szidod helyette.


Természetesen nem egészséges, de kórházba az kerül tőle aki ilyen agyatlanul használja.

2020. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
47%
Én 16 évesen kezdtem el. Azóta heti 2 Monster lemegy. Ez még az a mennyiség ami szerintem rendben van, de ennél többnek a rendszeres fogyasztásából már lehetnek bajok.
2020. aug. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom mikor kezdtem, csak arra emlékszem hogy tiniként (15-16 évesen) már kevertük mindenféle alkoholhoz bulikban, annak ellenére hogy rá van írva hogy ne keverd alkohollal.

Most már 32 éves vagyok, benőtt a fejem lágya, egyáltalán nem is iszok alkoholt.

Energiaitalt viszont majdnem minden reggel. Nem az ördög műve, annyi koffein van benne mint egy presszókávéban. Én nem kávézom, nem szeretem az ízét, így általában egy energiaital indítja be a napot.

2020. aug. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
86%

Nekem nem jön be.

Osztálytársaim ötödikben már hetente itták.

2020. aug. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
38%
Soha nem kostoltam, és nem is fogom. Szörnyű mik vannak benne...
2020. aug. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!