Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hány évesen kezdtetek el...

Hány évesen kezdtetek el energiaitalt inni?

Figyelt kérdés
Én 6.ba kezdtem el inni. Először csak apukamtol kaptam egy kortyot. Aztán suliból hazafelé osztálytársaimmal osszedobtuk a pénzt egy hellre. 4-en 5-en eliszogattuk utána barátnőmmel 2en aztán egyedül vettem magamnak. Azóta szoktam inni. Olyan válaszokat nem kérek hogy ez nem egészséges.

2020. aug. 18. 23:05
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Kb 24 evesen, akkor kezdtem el dolgozni, elotte fogalmam sincs, ittam-e, rendszeresen biztos nem. Onnantol kb napi egyet megittam, en lassan iszom szoval nekem egy doboz kitartott kb 5 oran keresztul😂 Aztan leszoktam rola, es igazabol azt vettem eszre, hogy anelkul is teljesen normalisan tudok dolgozni, mert munkamanias vagyok es maga a teny, hogy melo van, felporget🤷🏼‍♀️ + az automatas kavebol iszom eleg sokat napkozben, de az automatas olasz cappuccinoban ketlem, hogy hatalmas adag koffeinek lennenek.

Mostanaban mar maximum nyaron veszek neha egyet-egyet, ha nagyon meleg van, akkor nem esik olyan jol a forro kave, de miota kiadott a Hell is jegeskavet, inkabb azt veszem, a munkahelyi automataba is hoztak belole.

2020. aug. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én elég kemény függője voltam pár évig, egyetem alatt majd a munka első pár évében napi 2-t ittam, plusz még 1-2 kávét is ittam. Mondanom se kell, hogy totál tönkretett, koffein függő lettem, hozzájárult az elhízásomhoz és ha nem ihattam meg totál idegbeteg lettem és azt éreztem, hogy nem bírom végigcsinálni a napot. Nemrég szoktam le, a karantén elején döntöttem el, hogy vége és abbahagyom. Szerencsére ez sikerült is, most már csak ritkán, kb havi 1-2 alkalommal fogyasztom és szerencsére nem hiányzik.
2020. aug. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
75%
Egy időben minden nap.most 2-3 naponta.hat nem veszélytelen.. Kb pár éve az amerikai kardiológusiok azt mutatták ki hogy hirtelen szívmegállást okoz.
2020. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Belekóstolni 16 évesen, teljes dobozzal meg legelőször 18 évesen. '82-es F vagyok.
2020. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 BeefEater válasza:
100%
25 körül. Most 34 vagyok.
2020. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Íze végett majd pedig a dobozgyűjtés miatt ittam általános második felétől, középiskola elején viszont elvesztettem az érdeklődésem a gyűjtés íránt, mert minden amit akartam volna drága volt, főleg kisdiákként. Leszámítva a kezdeti időszakot nem toltam túl, ugyan mindig sokat virrasztottam mikor nem volt tanítás másnap, de segédeszközök nélkül.

Évek óta kerülöm a fölös koffeint és szénsavat, napi max 2x1 filter teát fogyasztok 1l-es kancsóba, az is inkább csak reggel 1. Azért 1-1 dobozzal veszek kipróbálás véget a furcsa gyümölcsös fajtákból, mint a kivis.

2020. aug. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
0%
Én 110 voltam, de maradok a pálinkánál🥁🥁
2020. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
64%
én 13 évesen kóstoltam és most 14 vagyok és napi 3 a durva az hogy van nem alszok 3 monster után és fitt vagyok egész nap
2020. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%
#18 Ha nem kamus vagy akkor jó ha tudod hogy elég nagy kárt teszel magadban ezzel. Ennyi idősen egyáltalán nincs szükséged energiaitalra, nemhogy olyan mennyiséget innál ami még egy felnőtt férfinek is durván sok lenne.
2020. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%
#19 tudom hogy kárt teszek magamba de nem érdekel, meghalok akkor meghalok
2020. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!