Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért lett hígabb az üveges...

Miért lett hígabb az üveges Piroska szörp? Megteheti ezt a gyártó?

Figyelt kérdés
Ezt szoktuk venni, de egy pár hónapja felhígult. Több, mint kétszer annyit kell önteni, hogy ugyanolyan ízű legyen, mint régebben.
2020. szept. 4. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha az összetevőket jól tünteti fel akkor azt csinál amit akar.
2020. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Mit ír az arányra ?

Eddig 1:7 volt , ha jól emlékszem.

2020. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
At van ráírva, hogy nyolcszoros hígítással, láthatóan hígabb. Lötyög az üvegben, mint a víz. Előtte sűrűn folyós volt. A műanyag üveges most is sűrű.
2020. szept. 4. 19:01
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
A honlapjukon is leírták. Ha húsz forintot emelnének az áron, az emberek azért sírnának, azért nem vennék meg. Így meg inkább hígítottak rajta, cserébe nem lesz olyan jó.
2020. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A mūanyag flakonos erdein 9szeres van.
2020. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
'Megteheti ezt a gyártó?' - miert ne tehetne meg? Ha az uvegben holnaptol 99%-os cukorszirup lenne 1% aromaval, es ez az osszetevok listajan helyesen szerepelne, azt is megtehetne. Szived joga nem megvenni, ha nem izlik a termek.
2020. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt véletlenül felbontva ?

Ha nem, akkor írj nekik , mindenhol előfordulhat gyártási hiba, nem robotok vagyunk. Ha teheted menj vissza az üzletbe és ellenőrizd, hogy a többi is ilyen folyós e?

2020. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
7: nem, tényleg a honlapjukon, a Facebookon is kint volt már tavasszal, hogy meglepték ezt. Amíg a magyar vásárlónak fontosabb az ár, mint a minőség, addig ilyenek mindig lesznek sajnos.
2020. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont egyik nap néztem, hogy milyen híg. Aztán rájöttem, hogy csak cukor szirup helyett már cukor és édesítőszer van benne. Mivel kevesebb a cukor, hígabb.
2020. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Na ezért iszok én fröccsöt.

Azt én higítom..

2020. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!