Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért lett hígabb az üveges...

Miért lett hígabb az üveges Piroska szörp? Megteheti ezt a gyártó?

Figyelt kérdés
Ezt szoktuk venni, de egy pár hónapja felhígult. Több, mint kétszer annyit kell önteni, hogy ugyanolyan ízű legyen, mint régebben.
2020. szept. 4. 18:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
Én soha nem vetem ilyen szörpök látszó dolgokat inkább jó kis házi szörp .
2020. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen alapon lehetne házi tojás, házi fogkrém, házi TV, házi mosógép szerelő.


Mindent nem lehet házilag előállítani, mert felőrölne és, hát szaktudás hiányában nem is lennél rá képes.

2020. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát én is mondhatnám, hogy nem veszek ilyen vacak autó alkatrészt, inkább megesztergálom házilag. Neked van esztergád, vagy megveszed a boltban az alkatrészt ?

Én szörpöt veszek, te meg alkatrészt.

2020. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Már egy ideje nem ittam piroska szörpöt, ma ittam, bekevertem úgy ahogy szoktam és tiszta vízízű volt.

Akkor legalább nem csak én vettem észre.

2020. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt a világot éljük, hogy sokaknak nagyon meg kell nézni, hogy mire mennyit költenek. A minőségi termék mindig drágább, mint a silányabb. Ha egy gyártó talpon akar maradni, akkor penge élen táncol. Vagy tartja magát a minőséghez és vállalja, hogy csökkennek az eladásaik, vagy csökkenti a minőséget , vállalva azt, hogy ennek nem fognak örülni a vevők. A harmadik, amit tehet, hogy tartja a minőséget, de a termelést teljes egészében átállítja robotokra / automata gépekre. Ezzel csökken a drága munkaerő igény, ami miatt olcsóbban állíthatja elő a minőségi terméket. Az egyetlen vesztes a dolgozó, akinek nem lesz munkája, ergo nem tudja megvenni még az olcsóbb minőségi terméket sem.
2020. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Most vettem Piroska szörpöt, kétfélét is, mindkettőre 9x-eres hígítás van írva, mint régen. A szokásos módon elkészítve nem érzem, hogy vízízű lenne.


A hivatalos Fb oldalukon sem találok infót a felpancsolásról, pedig többen is írtátok:

[link]


Mit nem veszek észre?

2020. szept. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16: Google: Piroska szörp közlemény. Így találtam meg most én is hirtelen a Facebook posztot erről. De így a facén is rá tudsz keresni. Július 7-i poszt.
2020. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, így megtaláltam én is.


Szeretném belőle kiemelni a lényeget:


"beállunk a sorba, és mi is gyártani kezdünk egy a versenytársainkéhoz hasonló tartalmú szörpöt, mellyel versenyképesek tudunk maradni."


"továbbra is elkötelezettje vagyok a hagyományos, mindenki által szeretett szörpünknek, így annak gyártását a jövőben is folytatni fogjuk. "


"Az, hogy melyik üzletlánc melyik utat választja és melyik szörpünket kínálja polcain, nem a mi hatáskörünk lesz. "


[link]


Ezek szerint mégsem szűnik meg a hagyományos szörpök gyártása, csak mellette gyártanak "pancsolt" verziót is és az árusító üzletek döntik el, hogy melyiket árulják. Azért ez elég messze van attól, amiről itt többen is beszéltek korábban és megmagyarázza, hogy miért tudtam jó szörpöt vásárolni.

2020. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az egyik átlagos minőség, a másik kicsivel gyengébb. Igazából ennyi.
2020. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!