Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen márkájú energiaitalt...

Milyen márkájú energiaitalt iszol legtöbbet?

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 23:04
A kérdező szavazást indított:
Hell
Red Bull
Monster
Burn
Watt
Bomba
XL
Dragster (Penny)
S-Budget
Egyéb, leírom kommentben.
74 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Lidl-ben veszek Freeway 99 Ft-os energiaitalt. Nem tudom miért (nem az ára miatt), de nekem ez jött be a legjobban, főleg a Winter Edition, mely ilyen fahéjjas szilvás ízesítésű.
2020. okt. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
#1 Azt tuti ki fogom próbálni. Régen az Adrenalinból volt alma-szilva-fahéj ízesítésű, mióta az megszűnt, azóta keresek hasonló ízűt.
2020. okt. 18. 23:20
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Monstert szoktam venni legtöbbször, szerintem ár-érték arányban a legjobb, pláne hogy ha iszom akkor úgyis 0,5l-t szoktam. Elég jó a választék is belőle, bár lehetne több cukros verzió mert az édesítőszeresek annyira nem jönnek be.
2020. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Freeway classic, sárgadinnyés, feketeribizlis


Bomba sima, mohito


Hell guava-yuzu

2020. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
30%
Csak a hell éri meg, mert abban van a legtöbb koffein és csakis az miatt veszem meg, az íze mindnek sz.r
2020. okt. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

#1 -> #2


Igen-igen, arra még én is emlékszem. Mondhatni teljesen ugyanolyan a kettő íze, de talán a Winter Edition-ben nem annyira dominál az alma (asszem' az is van benne). Ott a szilva az elsődleges ízforrás, a fahéjat pedig úgy érzed benne, mint a DR Pepper-nél a mandulás ízt: amikor lenyeled a kortyot és elönt az a mámorító háttéríz, Peppernél a mandula, Winter Edition-nél pedig a fahéj íze.

2020. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

A lidlises valoban nagyon jok az arukhoz kepest, foleg a winter edition es mostanaban van egy uj asszem mangos is. De a sima tutifruttis is tok jo. A koffein tartalma is magas.


Amugy Watt gorogdinnye, Burn Sour Twister es Monster Punch nalam a nyero.

2020. okt. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%

Ugy is lehet valaszolni, ha semmilyen energiaitalt nem iszom? - mert akkor semmilyent.


(csak azert akartam tisztazni, hogy ezert ne legyek lepontozva … meghalok a zold pipaert)

2020. okt. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
En mindig vmi sajat markasat veszek ott , ahol epp vagyok, mert amugy engem nem energizal egyik sem, csak szeretem a jo dus szensavas, tuttifruttis izt. Az izesitettek nekem pl egyaltalan nem izlenek, egyik sem.
2020. okt. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%
Az felvillanyoz?!
2020. okt. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!