Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mennyi idő alatt szokik le a...

Anonym67 kérdése:

Mennyi idő alatt szokik le a szervezet az energiaitalról?

Figyelt kérdés

Üdv, az lenne a kérdésem hogy mennyi idő alatt szokik le a szervezet az energiaitalról ha nem iszok egy darabig, és ha mégis iszok de nem olyan gyakran akkor mennyi idő mert van az a 2 napos időszak amíg a szervezetem nagyon kívánja az energiaitalt mert rég íttam de 1 hét múlva már nem érzem ezt az érzést viszont gyakran előjön és érdekel hogy ez meddig tart amíg teljesen nem lesz kívánva a szervezetemnek, tudni illik rólam hogy régen koffein függő (azaz energiaital) függő voltak napi 2-3 dobozzal ittam Hell energy-t.

Előre is köszönöm a válaszokat, és ha ti is hasonló helyzetben vagytok akkor nektek mivel sikerült elnyomni vagy tompítani a vágyat iránta? (Tippeket elfogadok lehetőleg olyan ami nem más cukros üdítőre vonatkozik! Köszönöm!



2021. jan. 26. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

A koffein elég hamar kiürül a szervezetből. A többi onnantól akarat kérdése.


"Fokozatos csökkentéssel lehet kivezetni a koffeint a szervezetből és vele teljesen leállni. A tiszta eset két hónap eltelte."


Mindenesetre az energiaitalt utólag már nem azért kívánod, mert hiányod van, hanem azért, mert ízlik. Ettől függetlenül mértékkel bármit lehet enni-inni, ha ízlik. "Mértékkel".

2021. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

26 napja nem ittam energia italt. Fuggo voltam tobb mint 6 evig 1-2 monstert ittam.

Nagyon nehez meg most is, neha remegek is erte.

Ugy fel ev mire teljesen kiurul a szervezetbol.

2021. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
#1-es, nem vagy tisztában azzal, hogy a koffein milyen szintű függőséget tud okozni. Az nem olyan, hogy nagyon ízlik, mint a csoki fagyi, hanem tényleg okoz testi tünetek is a megvonása, a hangulatingadozásokon és az esetleges zavarodottságon túl. Nézd meg a régi Jugoszláv film sorozatot, a Forró szél-t, abban a főszereplő Borivoje Surdilovic, azaz Surda, erősen kávé függő! 😃
2021. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1-2 hellt ittam,amikor abbahagytam a megszokott időben majd elaludtam, alig tudtam nyitva tartani a szemem,folyton faradt voltam, de csak par napig tartott ez. Azóta nagyon ritkan megiszok egyet, mert az ízét nagyon szeretem, de nem akarok visszaszokni rá.
2021. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld ki, hogy iszol egy kávét. Ha jobb lesz akkor az még koffeinfüggés, ha nem érzed magad tőle jobban, akkor nem az.
2021. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is Hell függő vagyok. De én az íze miatt. Én sosem éreztem, hogy energikusabb lennék tőle és hogy a koffein az, ami hiányozna. Ha megiszok lefekvés előtt egy dobozzal, ugyanúgy alszom.

A Monstertől voltam nagyon rosszul mikor azt ittam, az viszont ngyon megpörgette a szívem, úgyhogy arról le is tettem.

Napi 1 Hellt iszok, de februártól igyekszem leszokni róla. De annyira fini..:(

2021. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3: írtam bármi olyat, ami a koffienről való leszokás könnyedségét firtatná? :D Annyit mondtam, hogy a koffein hamar kiürül a szervezetből, és onnantól akarat meg kitartás kérdése, hogy sikerül-e leszoknod róla.

Az meg, hogy bizonyos idő után miért kívánja az energiaitalt továbbra sem (csak) a koffein miatt van, hanem azért, mert édes, és itatja magát, és mellette koffein is van benne.

Tény, hogy nem tudom, mit jelent a koffeinfüggőség, mert amikor energiaitalra vagy kávéra voltam rászokva, az nem a koffein miatt volt, hanem azért, mert ízlett :D

2021. jan. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!