Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit tegyek ha a kávénak már...

Anonym67 kérdése:

Mit tegyek ha a kávénak már nincs hatása az energiaital mellett?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy ugye az energiaital felpörget de legfeljebb 2 doboz 1 nap és ha mellette kávét iszok rendes feketét és nem érzem a hatását hogy lehet úgy hogy legyen hatása? 4 napja nem ittam energiaitalt hogy hasson a kávéban lévő koffein de semmi tudok valamit csinálni vagy egyszerűen nincs mit tenni. Ráadásul energiaitalra sincsen folyton keretem ezért lenne jobb a kávé sem a sima sem pedig az úgymond "poros kávé" sem működik!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 28. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Egy hét koffein absztinencia kéne, és akkor újra használna. De az energiaital valahogyan nem úgy hat, mint egy rendes kávé, felpörget ugyan, de semmi "öröm", semmi "fless" nincs benne.
2021. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene 1 nap 2 doboz energiaitalt innod. Én is fogyasztom de ez már bőven sok. Ilyen fogyasztás mellett nagyon gyorsan megnő a koffein toleranciád, tehát nyilván a kávé sem fog hatni úgy. Én is a szünetet javaslom, vagy csökkentsd fokozatosan az adagot. De nyilván 4 nap alatt ez nem fog megoldódni, ennél jóval több idő kell hogy visszaálljon a szervezeted. Az rendben van ha néha-néha megiszol egyet hogy pörgesd magad, de ha napi szinten iszod akkor ez már nem így fog működni. A kávéval is ugyanez van, nem tartom egészségesnek a napi szintű fogyasztását annak sem, persze ha az ember cukor nélkül issza akkor jobb mint az energiaital.


#1 Amúgy ezt azért nem jelenteném ki, hogy ennyire másként hatnak, ez sokkal inkább emberfüggő. Nálam fordítva van például, nekem az energiaital jobban megadja ezt az örömöt, a pörgést.

2021. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Nem szünet kell, hanem végleg elhagyni. Kifárad a mellékveséd, ha nem tud több kortizolt termelni, és baszhätod a kávét.
2021. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!