Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Elkezdtem gyűjteni energiaital...

Elkezdtem gyűjteni energiaitalokat. Hogyan szokták gyűjteni? Többi lent

Figyelt kérdés
Az üdítőt megszokták inni belőle és csak a dobozt rakják ki "dísznek", vagy üdítővel együtt rakják el? Hallottam egy olyat, hogy ha sokáig van benne az üdítő akkor megpüffed a doboz teteje/alja. Illetve, hogy ha megisszák belőle az üdítőt, akkor hogyan lehetne úgy kinyitni, hogy ne legyen olyan csúnya a teteje. A másik kérdés pedig az lenne, hogy a limitál kiadású energiaitalokban mi ér sokat? Az üdítő ami benne van, vagy a doboza? Milyen limitált kiadású energiaitalokat, akár sima üdítőket (coca cola, pepsi, fanta stb.) tudnátok mondani, amik jelenleg elérhetőek, vagy előreláthatólag a jövőben lesznek hamarosan elérhetőek?

2021. jan. 22. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Karantén day x😂
2021. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Úgy gyűjtöd, ahogyan szeretnéd, ez inkább hobbi mintsem, hogy a pénzbeli értékéért tennéd el őket. Mindig vegyél olyat ami még nincs, ennyi az egész.
2021. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem azért kérdeztem, mert elszeretném adni, csak kíváncsi voltam rá, hogy tulajdonképpen mi is az értékes, maga az ital vagy a doboz egy limitált darabnál? + Szeretnék minél több limitáltat is szerezni, ezért kérdeztem, hogy most milyen elérhetőek vannak?

2021. jan. 22. 09:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Értéket a tudat képvisel, hogy neked van olyanod. Szóval a kérdés, hogy neked melyik az értékesebb.
2021. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

Bocsi, hogy itt ennyit kérdezgetek, de én úgy értem, hogy az ilyen megszállott gyűjtőknek mi értékes? maga a lé vagy a doboz?

2021. jan. 22. 10:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A doboz. A benne lévő cucc igazából ugyanaz mindben, plusz nem is tartható el addig, amíg a doboz.


Ha a szekrény tetejére rakod sorban, nem látszik, hogy hogyan nyitottad ki.

2021. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék ott, amikor 40 év múlva kinyitsz egy ilyen dobozt.
2021. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Apukám a különleges sörök üvegeit gyűjti a műhelyében de ő csak az üveget nem a sört. Azért veszi hogy megkóstolja de megtartja a szép üvege miatt
2021. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"a limitál kiadású energiaitalokban mi ér sokat?"

A reklám, amiben azt limitált kiadásúnak hazudják.

De értéke valószínűleg soha nem lesz, csak rakosgatod ide-oda.

Pl anno mindenki meg volt győződve róla, hogy telefonkártyát gyűjteni mekkora befektetés és majd milyen sokat fognak érni.

Ma több százat kapsz 1-2 ezresért, értéktelen.

Máskor meg teljesen hétköznapi dolgokért vannak oda a gyűjtők, pl, régi karácsonyfa füzérek és izzók, vagy azok a szoci Tungsram állatos glimm lámpák. A cuculista romantika miatt sok retró cucc vált értékessé, persze milliomos egyiktől se leszel.

Én procikat gyűjtök, teljes sorozatokat, mert azok nem foglalnak helyet és nem is túl drágák. Lesz valamikor komoly értékük? Valószínűleg nem, ez csak egy hobbi. De azért örömet okoz, amikor sikerül megszerezni egy újabb, hiányzó darabot, vagy megnyerem Vaterán!

Ha neked a dobozok okoznak örömet, hát rajta!

2021. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én gyűjtöm őket (bár mostanában hely hiányában nem annyira intenzíven, plusz kicsit unom is). Nem csak az energiaitalosokat, hanem mindenfélét. Tippre olyan 200 dobozom lehet, 6-7 éve gyűjtöm őket. Van benne jó pár külföldön vásárolt, ezek szép emlékek.

Ha megiszod belőle az innivalót, akkor mosd el, nálam például muslicák megtalálták egy időben a frisseket. Érdemes két oldalú ragasztóval rögzíteni az aljukat, mivel a legkisebb fuvallattól is leesnek, főleg ha egymás tetejére pakolod őket plusz rögzítés nélkül.

2021. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!