Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Energia italt veszel inkább...

Energia italt veszel inkább vagy Hell kávét amióta megjelent?

Figyelt kérdés
Én kv-t :D csak kíváncsiságból kérdezem.
2021. febr. 26. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Régen jó volt a Hell, amig ki nem vettek belőle minden fontosat, átverés az egész szinte csak cukor van benne. Red Bull vagy Monster energiaitalt fogyasztok.
2021. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Hell találta fel a kávét vagy az előrecsomagolt kávét? Mégis miért váltana valaki energiaitalról kávéra csak mert egy cég kidobta a saját kávéját? Csak kérdezem, mert nekem nehéz megértenem. Én nem nagyon iszok energiaitalt, viszont amikor azt iszok, akkor nem innék mást.
2021. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
77%
A hell kávé undorító, de a büfében csak olyan volt szval azt ittam ha kávéra volt szükségem XD. Energiaitalt nem iszok csak nagyon ritkán (a kis fehér cukormenteset)
2021. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
79%
Maradok a sima kávénál de néha jól esik egy monster :)
2021. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. febr. 26. 14:39
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

A kávéízű hell gagyi, akkor inkább egy brutál erősre kevert nescafe hideg tejjel bekeverve, az legalább üt, meg ízre is ezerszer jobb.

Ha meg hellt akarok inni, akkor valami strong változat, pl focus elég jó.

2021. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a hell kavénak meg van az a fém doboz íze. Szerintem borzalmas. Az energia italját se szeretem már régen jobb volt sokkal
2021. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha kávét akarok, akkor azt veszek, de én nem szeretem. Plusz érzékeny vagyok a tejre, szóval szóba sem jöhet.


#1 Egyébként akkor azért lehet, hogy mostanában nem fáj a hasam tőle. Régen mindig nem tudom szebben mindani morgott a hasam a tőle... A Red Bullal ugyanez szóval szerintem valami azokban van.


Mostanában viszont nem. Egyébként én a Burnt szeretem, de mostanában megiszom a Hellt is.

2021. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ízlik a Hell kávé. Én maradok a sima, lefőzőtt kávénál meg az energiaitalnál.
2021. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a kávét és nem is iszok kávét, soha.

Szóval, energiaitalt veszek azt szeretem.

2021. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!