Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak szerintem lett szar a...

Csak szerintem lett szar a kóla ize?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja kezdtem el megfigyelni hogy az összes kóla (coca, pepsi) íze egyaránt megváltozott. Undorito lett mindketto, pedig a kóla volt a kedvenc uditom, viszont mostmar meg se tudom inni. Nem hiszem h az ízlésem változott volna meg egyik napról a masikra. Valaki megfigyelte ezt mostansag rajtam kivul is? Mi lehet az oka?
2021. ápr. 1. 12:12
1 2 3
 1/24 Fsms válasza:
30%
Nem változott a termék íze, nálad lesz a gond. Pl. az ízlelés elvesztése, megváltozása tipikus COVID tünet.
2021. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
35%

Car volt eddig is. Csak menő volt inni...


Na a narancslé v szőlőlé az jó.

2021. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg másabb amúgy.
2021. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Ember ízlelése korral is változik, persze benne van a paklibam az "az új recept alapján"
2021. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%
Én nem vettem észre.
2021. ápr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Valóban másabb lett - negatív irányban.
2021. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%

Azért, mert a Fidesz agyonadóztatja a cukros üdítőitalokat (chips adó).


Én nem vagyok hajlandó zero,cukormentes vacakokat inni.Olyan, mintha felvizeznék a kólát.Kb, mintha a Milka csokit kakaóbab nélkül akarnák megcsinálni.


Németországi családtaggal mindig hozatok két karton narancsos kólát.Semmi sallang, cukormentesség meg egyéb baromság.



A cukor közel nem olyan káros, mint mondják, csak ebben az esetben is a sok propaganda, rémhírkeltő cikkel elhitették az emberekkel,hogy a cukor az ördög találmánya.

2021. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
70%
Számomra is ihatatlanok,éppen ezért váltottam Freeway colára.
2021. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Koronás voltam már, akkor az ízlésem teljesen elment. Főleg hogy másnak nem változott az íze csak a kólánál vettem észre. Plusz a barátaim, csaladom is mondta h nekik is furcsa. Lehet hogy a recept valtozastol van.
2021. ápr. 1. 12:36
 10/24 anonim válasza:
72%
A cukormentesnek van egy kellemetlen mellékíze, a cukrost meg ha iszom, azt érzem, hogy instant diabéteszt kapok tőle. De amúgy nálam az is számít, hogy mennyire van lehűtve, üdítő automatában pont tökéletes az íze, melegebben viszont xarabb. Moziban/Mekiben csapolva szintén jobbnak érzem. Utóbbi időben én viszont változást nem tapasztaltam.
2021. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!