Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak szerintem lett szar a...

Csak szerintem lett szar a kóla ize?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja kezdtem el megfigyelni hogy az összes kóla (coca, pepsi) íze egyaránt megváltozott. Undorito lett mindketto, pedig a kóla volt a kedvenc uditom, viszont mostmar meg se tudom inni. Nem hiszem h az ízlésem változott volna meg egyik napról a masikra. Valaki megfigyelte ezt mostansag rajtam kivul is? Mi lehet az oka?
2021. ápr. 1. 12:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
41%

Az édesítőszeresek botrányosan szarok.

A cukrosba meg területenként változó milyen cukor megy, fruktóz, glükóz, szacharóz, meg a víz miatt is más az íze gyára valogatja.

Az import vagy szürkeimport kólának mas az íze, a szacharózos pl. sokkal finomabb, mint az itthoni.

Régen nálunk is olyan volt

2021. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre változást egyik fajtában sem.
2021. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg mindig is undorító volt, az összes többi cukros löttyel együtt.
2021. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Volt egy időszak amikor sokat ittam(több éve) de utána vízre szoktam át, és azt ittam több évig

Most megkóstoltam nyilván nagyon jól esett, nem tudom megmondani milyen volt régen xd

2021. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%
Én covidos voltam, pár dolognak nem jött vissza az íze, szerintem is van rá sansz, hogy attól érzed másnak. A férjem is volt covidos, neki visszaállt minden eredetibe, nem érez különbséget.
2021. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem zerót vettél véletlenül?
2021. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
En szerintem a sima pepsi finomabb lett
2021. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a mountain dew is más lett.
2021. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Csak a cukormentesekben érzek időről időre változást.
2021. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ja.
2021. ápr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!