Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Vélemények az oxo bubble teáról?

Vélemények az oxo bubble teáról?

Figyelt kérdés

Gondoltam rendelek, kipróbálni. De elég drágának találom.

Sokat segítene a döntésben, ha páran írnátok véleményt, érdemes-e rendelni.



2021. ápr. 16. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Lehúzás. Egyszer vettem a westendben. Ki volt írva, hogy mit lehet kérni pluszban (pl. kétszer annyi bogyó, vagy bambusz szívószál), de az árak nem. Érdekes érzés volt 950 forintot fizetni egy fél literes üdítőért :D. (Amit aztán a felénél meguntam.)


Egyébként a bogyóknak elég erős íze van, és ezért ha azok elfogynak, akkor a tea nagyon ízetlennek tűnik.


És nem is értem miért fél literes pohárban adják, annyit csak akkor tudok meginni egyben, ha nagyon szomjas vagyok, vagy eszem is valamit. Simán árulhatnának 3 deciset is, aztán ha valakinek nem elég, akkor vesz még egyet.

2021. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Én imádom nagyon! De sajnos ritkán jutok hozzá. Elsőnek egy playit shown ittam, annyira finooom. Amikor pesten járok mindig veszek, de nem csak az oxo létezik ám. Sok kínai étteremben lehet kapni olcsóbban. Buzás Andris előző videójában mutatta, melyik étteremláncnál kapható még.


Én fogok rendelni az oxotól egy csomaggal, mert megünneplem hogy leadom a szakdogát :D

2021. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

5500 forint 4 műanyag pohár, 4 szívószál, 4 dl szörp és 2 doboz bogyó bele. Mindez elvitelre. Ha helyben készítik el, drágább.


5500 forint 4 dl szörpert? Tök lehúzás. Ennyiért 20 liter 100 százalékos üdítőt veszek, amiben vitamin is van.

2021. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egynek elmegy, de az eredeti ázsiaihoz képest borzalmasan gagyi szerintem, totál mű íze van. Egyébként több kis ázsiai hely van Pesten ahol sokkal különlegesebb ehhez hasonló teákat és kávékat lehet kapni, pl hideg pudingkockával meg ilyesmi. Igaz, azok drágábbak is pár száz Ft-tal. Viszont ha csak kipróbálni szeretnéd, akkor én mindenképpen valami ázsiai helyen vennék, ezerszer jobbat fogsz kapni.
2021. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
77%
Egyszer PlayIT-en ittam. Tényleg finom, de túlárazott, és gondolom jó sok cukor van benne. Nem mondom, hogy néha nem kívánom meg és nem is fogok inni, de az 1.000+ Ft-os ára nagyon sok. Illetve az influencer-ek miatt eléggé túl van hype-olva.
2021. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Gagyi xar. Horror áron. A barátnőm oklendezett a zselé golyótól. 😂
2021. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
én nagyon szeretem, tényleg nem olcsó, és tényleg cukros de nekem az összhetás nagyon tetszik. viszont engem nagyon eltelít, nem tudok egyszerre sokat inni belőle
2021. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Ócska vacak szerintem. Pont olyan mint egy gagyi malnaszorp.
2021. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Túl árazott olcsó eistea valami zselégolyoval,
2021. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel el is dőlt, hogy inkább nem veszek. Megmarad a pénzem. Köszönöm mindenkinek!
2021. ápr. 18. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!