Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Vélemények az oxo bubble teáról?

Vélemények az oxo bubble teáról?

Figyelt kérdés

Gondoltam rendelek, kipróbálni. De elég drágának találom.

Sokat segítene a döntésben, ha páran írnátok véleményt, érdemes-e rendelni.



2021. ápr. 16. 18:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha szereted az ilyen dolgokat, akkor érdemes kipróbálni. Szerintem nem annyira édes. A tea az natúr és a golyó vagy a zselé ízesíti, édesíti meg inkább az italt, meg a szörp. A kettő együtt adja az összhangot (Tea+golyó vagy zselé). A mennyiség a teából jó és a golyókból, zselékből is sokat raknak bele. Ittam már máshol, másnál ilyen bubble teát és az OXO tea egy golyó adagja volt annyi, mint másnál 2-3-féle golyó, zselé adag. Egyszer érdemes kipróbálni, aztán majd utána eldöntheted saját magad is, hogy veszel még többször is vagy egyszer elég volt.
2021. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
69%
Én minden héten szoktam venni, nagyon finom. Igaz én eredeti bubble tea, milk teet is imádom
2021. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!