Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Elképzelhető, hogy van cukor...

Elképzelhető, hogy van cukor a kávé automatából kért kávéban, ha nem kérek bele?

Figyelt kérdés
Azok amúgy is a legtöbb valami instant kávé, nem? 😔

2021. ápr. 19. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Az "instant" kávé lefözött és kiszárított kávé (leegyszerüsítve az eljárást), azaz hatáoanyag szempontjából nem különbözik a fözöttöl.

Azt gondolom, te sem képzeled, hogy az automatás ka´vét akkor fözik.

Ha meg cukor nélkül kéred, akkor nincs benne cukor, kivével ha netán éppen akkor elromlott a gép.

2021. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt én értem, de ahogy léteznek pl. a 3in1 kávék, úgy lehet simán feltételezni, hogy a gépi is adhat akár olyat. Az meg ugye cukros. Meg a 2in1ben is van valami, ami adja a szénhidrát tartalmát.

És azt én nem tudhatom, hogy mi van a gépen belül. Csak annyit, hogy 'kávé'. .

2021. ápr. 19. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
HA "kávé" néven van, akkor az CSAK kávé, cukor és egyebek nélkül.
2021. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Igazad van, oda kellett volna írniuk, hogy CSAK kávé, cukor, vanília, eperzselé, kiskutya, darált marhabelsőség, ... nélkül.
2021. ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Csak kávé van benne, általában ez a márka: [link]
2021. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
A kávéban nincs cukor, az automatásban sincs.
2021. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Attól is függ, hogy milyen automata, és feltöltésnél miket tesznek bele!

Anno középsuliban a büfé mellett olyan automata volt, ahol külön feliratgombok voltak az adalékokhoz: "kávé natúr, kávé tejjel, kávé cukorral, kávé tejjel és cukorral..."stb. Illetve vannak olyanok is, amiken külön előválasztó gombok vannak az adalékok mennyiségére, ha többet akarsz "extra..."

Most a munkahelyemen az étkezőben külön feliratgombon van, hogy "eszpresszó" vagy "eszpresszó tejjel", a cukor mennyiségét pedig +- gombokkal 6 fokozatban lehet állítani! És abban tényleg van cukor, mert keverésnél érezni a kristályokat az alján, és finom édes is tőle a kávé, ha pedig netán kifogyott a cukor, akkor egyrészt nem is érezni, másrészt meg akármeddig lehet keverni, olyan keserű marad...!

És nem, nem instant kávé van benne, láttam már amikor feltöltik, jó nagy zacskóból rendes kávéport öntenek bele a gép egyik adagolójába! Sőt, kis ideig dolgoztam egy másik cégnél, ahol az automatában daráló is volt, plexi ablakon keresztül látszott a szint, hogy meddig van a tartály kávébabbal!

2021. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A melóhelyemen hiába nyomom ki a cukrot ha veszek valamit "kávé, tea stb" mindig bsz bele valamennyi cukrot, kicsit idegesítő. :D De ez gép függő szerintem. :D
2021. ápr. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!