Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A bolti Ice Teák tartalmaznak...

A bolti Ice Teák tartalmaznak valamennyi koffeint, vagy ez csak egy tévhit?

Figyelt kérdés

Mindig is úgy tudtam hogy nem tartalmaznak, esetleg a Fekete Ice Tea nagyon kevés mennyiségben.

Állítólag van benne, de ennek az igazságalapja az nem tudom hogy mennyire hiteles.

Pl. azt hallottam hogy a NesTeában van de szerintem ez nem igaz, max ha van is akkor is észrevehetetlen számban.



2021. ápr. 29. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ra van irva Ha van benne, nem tudsz olvasni?!
2021. ápr. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az összetevők listáján csak akkor tüntetik fel a koffeint, ha hozzáadott koffein van benne. Ha egy italban teafű vagy kávé van, akkor annak a koffeintartalmát általában nem jelzik külön. Biztos, hogy tartalmaz koffeint, de elképzelhető, hogy nagyon keveset.
2021. ápr. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.: Nincs egyikre se ráírva, írhattál volna normális hangnemben.

2.: Köszönöm az értelmes hozzászólást.

2021. ápr. 29. 09:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Találtam egy oldalt. Bár érthetetlen nekem ha ennyi van benne akkor miért nem írnak az összetevőhöz legalább annyit oda hogy koffein lenne benne. Nem mintha baj lenne, örülök a koffeintartalmának, csak ez érdekes.
2021. ápr. 29. 09:32
 5/5 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 29. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!