Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mennyibe kerül a dobozos Coca...

Mennyibe kerül a dobozos Coca Cola a suli büfébe? Szeretnék venni, de anyum nem nagyon örül neki,hogy colát akarok inni és nem ad rá pénzt csak szendvicsre, ice teára meg hamburgerre ,de Colára nem adna sajnos.

Figyelt kérdés

#ár #doboz #Coca-Cola #suli büfé
2021. máj. 21. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

Értem, persze.

Számomra nyilvánvaló és egyszerű emberekkel beszélgetni, technika nélkül, ha már egyébkéntis egy légtérben vagyunk.

Ha ott áll a büfé előtt, másodpercek alatt megkapja a választ.

Rávigyirog az emberre, és megkérdi.

Ennyi lenne az egész.

2021. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

a tea cukros

Igyál vizet minden porcikád meghálálja :)

Citromlével ízesíts még vitamint is viszel magadba

2021. máj. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam gimis 99 forint volt. (duva pedig csak 31 vagyok)
2021. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%

#13

A durva az, hogy mikor a veled egyidős ismerősöm járt egyetemre ő is ugyan annyi szociális ösztöndíjat kapott, mint most én.

Csak ugye azóta nagyobb az infláció és jóval drágább minden 😅

Most számolj pl 10ezerrel havonta. Ha 10eret kaptál volna 18 éves korodban havonta, akkor azzal már kezdhettél valamit.

Most 10ezer ft egy heti kajára nem elég.

2021. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!