Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Megéri SodaStream gépet venni...

Megéri SodaStream gépet venni Pepsi üdítő miatt? A palackozott Pepsi sajnos számomra ihatatlan egy ideje. Az előbbinél milyen minőségre lehet számítani?

Figyelt kérdés
Ha finom megérné szerintem belefektetni.
2021. jún. 4. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha abból indulok ki, hogy a mekiben milyen a kevert pepsi... nem tudom... vegyél egy pepsis sűrítményt, valahogy próbáld jó arányban bekeverni szódavízzel. Ha finom fektess be. De a sodastream alapból nem éri meg, viszont ez csak az én véleményem.
2021. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi. Mondjuk, ha iható lenne hosszabb távon olcsóbb lenne, mint a coca.

Nem tudom amúgy mi ment félre a Pepsinél, de sajnos amilyen finom volt régebben pár éve annyira nem az.

2021. jún. 4. 09:14
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
A coca sem ízlik?
2021. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem alapból finomabb a pepsi. Én a cocán vettem észre néhany éve, hogy olyan íze van, mint az olcsó kóláknak, már majdnem tescos minőség.

Esetleg, ha egy ismerősödnek van, kérd meg, hogy próbálhasd ki az ízt.

2021. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Lehet kapni Pepsi sűrítményt?

A SodaStream és társai egyforma minőségű készülékek, árban térnek el. A literes, hagyományos patronos helyett jó. Itt is literenként új szódavizet kell készíteni, de valahogy barátságosabb.

Sokan képesek buborékos vizet hektoliterszám cipelni haza, noha jó a csapvíz náluk. Ezt teljesen helyettesíteni tudja bármelyik szódakészítő.

A SodaStream szörpjei szerintem túlárazottak.

2021. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

2000 ft körül van a Pepsi sűrítménye. Ebből lesz 9 liter. 200 ft felett van egy liter kóla ára, ha nem számolod a parton költségét, plusz ugye a befektetést, hogy megvettél egy több tízezer forintos gépet...

Az 1,75-ös Pepsi meg 400 ft...

Drágább az otthon készített verzió. És amúgy (szerintem) rosszabb, mint a boltban, készen vett.

2021. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a sodastream csak ásványvíznek jó. Minden ízesítőt hozzá utálok.

Hidd el ez sem lesz jobb, inkább akkor rendeset iszok.

2021. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazából szeretem a cocát bár ott meg sokszor külföldit kell venni ha ízesítettet akarok mert itthon minden zéró.


Pepsihez visszatérve gondolom a soda sem adja vissza a klasszikus régebbi ízváltozatot.

2021. jún. 5. 00:31
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

Nemhogy olcsobbra hanem dragabbra jossz ki! Hogy lenne olcsobb a nagyipari valtozatnal, a hazilag kikavart kotyvasztas?!

Gep ara, suritmeny ara, patronok ara, ahhoz viz, aram, befektetett munkapercek stb.🤦

Az izt pedig nem tudod ugyanolyanra csinalni, mint a gyarban gepek altal kimert tupontos adagolas.

2021. jún. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Milyen áram kell a SodaStreamhoz?
2021. jún. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!