Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A fagyasztott joghurttól nem...

A fagyasztott joghurttól nem törik ki a fogam? (tudom, hogy rosszul fogalmaztam, de sajnos ez nem az erősségem)

Figyelt kérdés
Láttam ilyen fagyasztott joghurt receptet és azon gondolkoztam, hogy ezt hogy harapod? Keménynek tűnik, a fogam biztos letörne! Vagy nyalogatni kell, mint a fagyit? Tudom, hogy hülye kérdés, de pls válaszoljatok 😂😂 Meg szeretném csinálni, mert jól néz ki, de ha beleharapnék azt szerintem nagyon megbánnám (úgy értem, letörne a fogam xd) 😂

#joghurt #Fagyasztottjoghurt
2021. jan. 27. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbálod ki? Mit veszthetsz? Egy joghurtot...
2021. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fagyasztottál le annó Dannoninót? :) Pedig voltak hozzá különleges pálcák is.


Azt viszont sose haraptuk, hisz egy jégtömbbé vált. Így nyalogattuk, mint a pálcikás jégkrémet. Igaz, egy kis krém kiült a szánk szélére, dehátistenem... :D


A fagyasztott joghurtot is szopogatni, nyalogatni kell.

2021. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 köszi, akkor majd meg fogom csinálni!! Remélem jó lesz
2021. jan. 27. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Jaj Istenem!

Az nem jutott eszedbe, hogyha nagyon kemény, akkor vársz pár percet, hogy némileg olvadjon? Akkor már akár haraphatod is!

2021. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De akkor nem lesz fagyasztott joghurt, csak sima joghurt! Vagy pedig tiszta olyan lesz a kezem 😂😂 Na mindegy amúgy megcsináltam, elmegy egynek, de ettem már jobbat is 😂😊
2021. jan. 28. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!