Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik gyógynövény, tea jó...

Melyik gyógynövény, tea jó szorongásra és nyugtatónak?

Figyelt kérdés
A citromfűt próbáltam több héten át, de elég gyenge, és nem is jó ízű. Valami erősebb gyógytea esetleg van? (És nem horror áron)

2021. jún. 19. 12:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A Mecseknek van egy stresszoldó teája, én azt iszom és nekem jó. Szerintem mindenki másképp reagál ezekre. Én például ha ideges vagyok, feszült akkor iszok ebből és egészen jól leszek. Másoknak teljesen hatástalan.
2021. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tea ugyan, de én a sedacur forte nevű gyógynövényes tablettát szedem. Nem álmosít be, nem tompítja az agyamat, pont abban segít, hogy ne keringjen egyszerre 500 gondolat a fejemben.
2021. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valeriana relax, igaz nem tea, meg nekem például sokat nem segített a szorongásomon, talán másnak igen.
2021. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!