Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Finom, illatos, gyümölcs ízű...

Finom, illatos, gyümölcs ízű filteres fekete tea? Melyik lenne az?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Pennyben kapható Csipkebogyó-hibiszkusszal filteres tea a kedvencem. Szép piros színű és enyhén savanykás, télen és most nyáron is kiváló, cukor, édesítő, minden nélkül iszom.

Sokfélét kipróbáltam, de feleslegesen, nekem ez a legjobb és nem unom meg.

Mellesleg csak 200 Ft egy dobozzal, 10 dupla filter van benne, 10 kancsó teához elég egy doboz, persze attól függ milyen töményen szereted, én egy ilyen dupla filtert teszek egy kancsó forró, de nem zubogóan forró vízbe, mert akkor nem lesz olyan finom és kb. 20-30 percet áztatom.

Üdítő, dobozos gyümölcslé és energiaital helyett is ezt iszom és nem termelek vele felesleges műanyag vagy alumínium hulladékot.

Veszek egyszerre 5 dobozzal és pár hétig elég.

2021. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ez NEM fekete tea! Csipkebogyó hibiszkusszal. A gyümölcs ízesítésű fekete teákat nem szeretem. Ha fekete tea, akkor legyen fekete, mondjuk Earl Gray. :) Azt is szeretem hidegen is, melegen is. Csak eléggé színezi a fogaimat, mint a kávé. :)
2021. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ki próbálom akkor. Csipkebogyót szeretem. A pennyben szoktam venni tea party teákat, azok sem rosszak.
2021. jún. 27. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Azokat az ízesített fekete teákat ez fényévekkel veri. Számomra legalábbis. :) Noha szerintem ugyanaz a lengyel cég gyártja az összes pennys teát, úgy emlékszem. Ősztől ugyanúgy pennys kamilla teával szoktam felváltva iszogatni, egyik nap kamillát, másnap csipkét, vagy ahogy jól esik. Néha earl grayt, az is penny-s, lila dobozos.
2021. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat, earl grey, csak itt nem lehet javítani. :)
2021. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az bergamottos? Az nagyon finom. A picwick mikor lett ilyen rossz? 10.éve még nagyon jó minőségű volt, ma már ihatatlan, most vettem epreset, ettől még a Lidl saját márkás epres Lord Nelson is sokkal jobb.
2021. jún. 27. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!