Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Melyik a legfinomabb filteres...

Melyik a legfinomabb filteres gyümölcsös tea?

Figyelt kérdés

Azt hiszem nincs mit részleteznem, érdekelne melyik a legfinomabb ilyen :)


Cukor és citrom nélkül?



2012. szept. 10. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

"Csipkebogyótea hibiszkusszal".


Nem csipkebogyó ízesítésű tea, nem csipkebogyó ízű tea, kizárólag, ami a fenti idézőjelben van rá írva. Nagyon ritkán kapni, és nagyon finom. Ha kibontod a filtert, önmaga a csipkebogyó-darabkák vannak benne, ragyogó bordó színű teát ad. Cukor és citromlé nélkül ihatod nyugodtan.

2012. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Haha, percekig gondolkoztam, milyen az a flitteres tea :)))


Meggyes Teekanne a személyes kedvenc.

2012. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milford
2012. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milford bizony! Én utáltam a teát, míg nem egyszer egyik ismerősöm megkínált. Nem akartam udvariatlan lenni, ezért elfogadtam. Rohantam venni! Kedvencem a szeder-málna.
2012. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
SAGA erdei gyümölcsös
2012. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Multivitaminos Teekanne vagy a lányom kedvence a SAGA eper-birsalma
2012. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én pickwicket veszem, abból főleg a szilvás fahéjas koffein mentes a kedvencem. akcioban 350ért szoktam venni. mellette a saga erdei gyömölcs, hát az nagyon finom, kedvencem.
2012. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!