Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Tiger energiaital longer...

A Tiger energiaital longer power exotic változatában tényleg több koffein van mint átlagos energiaitalokban?

Figyelt kérdés

Több mindent írtak a hátoldalára amiket más energiaitalokon nem fedeztem fel ezért is kérdezem mint:

Tiger Longer Power – egzotikus ízű szénsavas ital koffeinnel, C-vitaminnal és izomaltulózzal. Pasztőrözött. Cukrokkal és édesítőszerrel. Magas koffeintartalmú. Fogyasztása gyermekek és terhes vagy szoptató nők számára nem ajánlott (32mg/100ml).Magát a magas koffeintartalmú szöveget még egy energiaitalon se láttam igazán. Sőt még a további figyelmeztetést sem ami kissé ijesztő:

A cukor (*) helyett izomaltulózt tartalmazó italok fogyasztása a fogyasztást követően kisebb mértékű vércukorszint-emelkedést okoz, mint a cukrot tartalmazó italok fogyasztása. A termék fogyasztása nem helyettesítheti a változatos és kiegyensúlyozott étrendet, valamint az egészséges életmódot.

Mikor először ittam ilyet pár napja, esküszöm éreztem hogy ez azért több mint egy sima energiaital és ezért is lett most a kedvenc. Viszont a többi ízt is megkóstoltam de ott észrevettem nincs ilyesmi csak ebben a változatban. Maga az íz annyira nem dobott föl de ízletes.

Szóval ebben tényleg több minden van mint egy átlagos energiaitalban?

Van aki amúgy issza ezt már és mi a véleménye róla?

Nekem tetszik amúgy, jobban felpörget mint más de az íze lehetne jobb is talán, valami különlegesebb.:)

Talán nem véletlen írja, hogy longer power..:D



2021. júl. 29. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 32 mg energiaitalok közt kb átlagos.
2021. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ó pedig elégg felkapott :D..

van esetleg olyan eergiaital amiben azért érezhetőbben több energia, koffein van?

2021. júl. 29. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Vegyél nagyobbat :). De lehet hogy érzékeny vagy a vércukorszint ingadozásra. A zerot próbáltad már?
2021. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.Nem hinném hogy érzékeny vagyok..

A tigerből még nem láttam nagyobb kiszeerelést, a zerot próbáltam hát nem jött be :D sem a lemon változat, csak a longer power miatt vettem de lehet nem veszek többet, olyan gyenge íze van.

2021. júl. 29. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Az energiaital nevében a lényeg!! Energia, azaz cukor!! Nem a koffein a lényeg benne.


Ha neked viszont csak a koffein számít, akkor inkább tabletta formában vidd be. A cukros löttyöket meg hagyd!

2021. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5.de szeretem az energiaitalokat csak kicsit külölegesekre vágytam ezért külön nem szeerertnék tabit szedni :D..
2021. júl. 29. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen semmi különleges a magasabb koffeintartalmú energiaitalok ízében, a koffeintabletta meg filléres dolog, a 60db-os kb. 800Ft.


A Hell Strong-ban 20%-kal több van, 38,6mg/100ml.


De elmész egy boltba és végignézed a dobozok hátoldalán az infót, mindegyiken szerepel...

2021. júl. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!