Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hány évig bírja a szervezet...

Hány évig bírja a szervezet energiaitalokkal?

Figyelt kérdés

Kb egy hete döntöttem el hogy tiszta, józan életet fogok élni nagyon sokáig, viszont nagyon szeretem az energiaitalokat és még nem döntöttem úgy hogy azokkal is felhagyok.

Már nem is emlékszem mióta fogyasztom ezeket csak arra a felismerésre hogy egyszerűen sokkal jobban teljesítek ezek mellett. Jelenleg 18/F vagyok

Azóta nyílván függőjévé váltam annyira hogy hogyha reggel nem iszok akkor szédülök és hányingerem van. Mégse akarok erről még lemondani. Élvezni akarom a függőségem. Voltak durvább függőségeim. A cigarettáról is kezdek leszokni (bár csak 4 hónapja cigizek)

Ha mondjuk még 1 évig így folytatnám milyen tüneteim lennének? Mondjuk magas lenne a vérnyomásom? Esetleg akár hirtelen elkaphatna egy szívinfarktust? Ezekre vagyok kíváncsi. Válaszokat köszönöm!



2021. aug. 19. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
A szófosás közben csak azt nem sikerült leírni, hogy hányat iszol naponta. Ha betartod a gyártói javaslatot (maximum 500ml), akkor egy fikarcnyival sem lesz több bajod, mintha kávéznál. Az energiaital nem mágia, hanem egy cukros üdítő, amibe koffeint raktak.
2021. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
95%
4 éve bírom xd
2021. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-3 dobozzal iszok
2021. aug. 19. 17:49
 4/5 anonim válasza:
100%
Ahogy az 1. Is leírta. A függőséget legtöbb esetben az egyèn élteti, démonizàlja. Ez csak egy üdítő amiben koffein van semmi több. Ha valaki valamit ügyesen bebeszél magának akkor el is hiszi egy idő után. Hozzátenném, hogy a komoly függőségek pl alkohol-gyógyszer stb is ezen alapul sőt még a terápia is erre. Nem kell inni ilyen egyszerű. Ha meg semmiképp nem tudsz a cukros üdítőről lemondani akkor pl igyál fantát vagy akármit.
2021. aug. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Néhány évtől néhány évtizedig birod, nagy a szórás
2021. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!