Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Más szerint is vacak az új...

Más szerint is vacak az új Zero Cola?

Figyelt kérdés

Rá van írva, hogy új recept. Eddig nagy ritkán megkívántam, jól esett. De most olyan volt mint a Cola Light. Csupa mellékíz és nem frissít.

Mit változtattak? Miért?



2021. szept. 10. 16:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom
27 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem iszok kólát, de a fantából és az ice teákból egyértelműen rosszabb a zero. Haragszom is az éttermekre, ahol a zerokat erőltetik. A boltban is a cukros fogy, úgy kell vadászni, hogy van-e még. Nem baj, ha így folytatják áttérek a Pepsi termékeire, abból még az éttermekben is a rendes van.
2021. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
szerintem simán cukorfüggők vagytok.
2021. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
#2 kóstold meg, érezni az ízén, hogy rosszabb. Lehet a cukor íze az, de akkor nincs mit tenni. A feleségemnek úgyis alacsony a vércukra, neki orvosi utasításra kell ilyet innia.
2021. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Pár éve változott meg a recept.

New cole zero, az új recept, ami cukrosra akar hasonlítani de cola light 2 lett.

Kevés szénsav, erős mellékíz.

Pénzt nem adnék érte.

2021. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Tehát volt az eredeti cola zero, 2005-2017- imádtam nagyon savas volt.

Aztán jött a cola new zero sugar 2017-2021- ez amit te szerettél kérdező, már jóval gyengébb volt, kevésbé savas, erősen lightos

Legújabb zero 2021- ez már mindig savmentes szinte, és nagyon rossz

2021. szept. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon vacak lett.
2021. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az aszpartámot kivonták belőle, költségcsökkentés miatt, a coca cola cégnek már olcsóbb előállítani a zero colát.
2021. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

2-es: 20 éve nem ittam cukrosat. Nem csak kólát, semmilyen üdítőt. A kávét, teát is cukor iszom. Édességet, csokit nagyon ritkán eszem. Kb 2-3 havonta. Sütit csak házit, amiben sok a gyümölcs és nem adok hozzá sem cukrot sem édesítőt. A férjem és a kislányom szeretik, a barátaim és a tágabb család szerint fűrészpor ízű. A cukrászdás vagy bolti süti túl édes. Nagy ritkán, ha étteremben eszünk, meg szoktam kívánni a zéró kólát, de tegnap nem esett jól.

(A férjem eszik, iszik cukrosat illetve cukrozza a teáját, kávéját, de azért őt sem mondanám cukor függőnek...)

2021. szept. 11. 09:30
 9/10 A kérdező kommentje:
* A kávét, teát is cukor NÉLKÜL iszom.
2021. szept. 11. 09:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az összes kóla ugyanolyan ízű... Ha iszom, akkor mindig kalóriamenteset.
2021. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!