Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha most leállok az energiaital...

Ha most leállok az energiaitalozással akkor kb mennyi idő ameddig visszaáll a szervezetem?

Figyelt kérdés
egy jo 2 eve energiaitalozok, az elso evben volt hogy napi 2 monster is lecsuszott mostanaban viszont csak ilyen 250 ml-eseket (tiger, watt) iszom nagyjabol heti 3x. A napi 2 monstert ertheto okokbol hanyagolom el mar, a pulzusom "nyugodt" alapotban mindig az egekben van, remegek es a legtobb sport nagyon megerolteto a szervezetemnek. Ha ugy dontenek hogy matol leszokok (teljes mertekben) akkor mennyi idobe tellne a szervezetemnek hogy tenylegesen visszaalljon a normalba?mar ha az egyaltalan lehetseges

2021. nov. 5. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Pár nap.

Én kb másfél éve tettem le az energiaitalt, napi egy doboz volt az alap. Időnként 2-3 is lecsúszott.

Kb 3 napig fájt a fejem, és ennyi. Semmi más hatását nem éreztem.

2021. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem kb egy hét-10 nap volt, mire kitisztult a szervezetemből a túlzott mértékű koffein, azóta vagyok jobban.
2021. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
1-2 hét
2021. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
2-3 hét
2021. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Napi 1 monstert ittam, imádom. Nem is a koffein miatt ittam hanem az íze miatt, isteni.

Nem rég voltam általános labor vizsgálaton ahol a májam.rosszabb állapotban van mint egy alkesznek.

Lekellett tennem, két hét mire kezdek tudni reggelizni. Annyira megszoktam az ízét, nem tudtam enni. Mivel reggeli mellé ittam.

2021. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

A 250ml-es energiaitalok koffeintartalma egy-egy erősebb presszókávééval egyenlő. Ezekből kétnaponta egy db-ot fogyasztani, majd az elhagyásától bármilyen változást várni csak hipochondria.


A korábban kommentelők is esélyesebben inkább a cukorfüggésükről jöttek le, csak nem vették észre :D

2021. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Kb. 40 perc.
2021. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%

#6 én pl nem, ugyanis az energiaital mellé pluszban napi 3-4 kávét ittam meg hónapokon keresztül. Elég szarul voltam már, mire beláttam, hogy nem érdemes napi 1 kávénál többet innom.

2.voltam.

2021. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!