Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon Kofolát beszerezni?

Figyelt kérdés
A pennyben már jó régóta nem látok (kisváros). Esetleg, ha Pesten járok, megéri beugrani, ott szokott lenni? Vagy láttam, hogy emagon is árulnak, azt megéri megvenni?

máj. 13. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Pennyben szoktam látni Pesten, de nem verekszenek érte össze a vásárlók. Mi gyakran megyünk Szlovákiába, Párkányba vásárolni és onnan szoktuk hozni amikor akciós. Így a hazai kínálatot nem figyeljük.
máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor a Lidl-ben is láttam. De ez szerintem nem állandó kínálat sem ott, sem a Pennyben.
máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
A hülyék telenyomják koffeinnel. Mégis mi a francnak kell koffeint tenni a kolába, meg a kofolába? Gondolhatnának azokra is, akik egészségügyi okokból nem vihetnek be nagyobb mennyiségű koffeint.
máj. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
A Szlovák portyázók mindig hoznak át egy kis minőségi árut. Leginkább autó pályák mellett láthatod őket karavánokban mozogni. Keresd őket bizalommal.
máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lidlben láttam én is
máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Lidlt mondanám én is


#3 ezzel az erővel kávét se áruljanak

#5 ezt ott is úgy gondolja mindenki?

máj. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Lidl , nálunk van ott
máj. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
7: nem, csak az ott lakók 90%-a.
máj. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Múltkor volt a győr Lidlben.
máj. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Van most Lidl-ben Penny-ben is
máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!