Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen teát ihat az illető,...

Dominik0627 kérdése:

Milyen teát ihat az illető, ha gyomor/epe betegsége is van?

Figyelt kérdés

Collagénes Colitis(Bélgyulladás, lényegeben napi 1-2x wc + ha olyat eszek) Mellette az epém kisebb, így ha olyan kaját eszek vagy sok a savam akkor fájdalmat érzek az epémnél, és hallottam hogy keserű teát iszik az akinek épp fáj az epéje.

Az én esetemben milyen teát javasolnátok? Ill. ha weboldalon szerzem be, akkor kell még eszköz is hozzá? Gondolok itt a fehér,zöld,fekete + gyümölcsteákra, bár a feketét ahogy olvastam bélserkentő, így azt kerülném.

Előre is köszönöm



2021. dec. 12. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igyál vizet, ne kísértsd az istent.
2021. dec. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csipkés mézest
2021. dec. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy van külön májvédő gyógytea, annak is utána lehetne járni, van e ellenjavaslat... anyám pl. azt issza néha.
2021. dec. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(...az epét ugyebár a máj termeli, szóval az epe bajosoknak jó a májvédő tea)
2021. dec. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Máriatövis kapszula
2021. dec. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Borsmenta.
2021. dec. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehagytam:

[link]

2021. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!