Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Budapesten valaki tud olyan...

Budapesten valaki tud olyan boltot ahol lehet multis, strong colas vagy classic plusos Hellt venni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja gyűjtöm a dobozokat, amúgy nem vagyok egy nagy energiaital fogyasztó de már csak ezek hiányoznak. Akárhány boltban voltam eddig, egyikben sem találtam. És a hellenergystore oldalán sem lehet őket rendelni. Ettől függetlenül a hell oldalán a termékeknék továbbra is megtalálhatóak: [link]

[link]

[link]


Egyáltalán ezek még kaphatóak valahol? Kérem aki tud akármelyik kerületben boltot ahol a fentiekből akármelyik kapható írja meg, nagyon nagy segítség lenne.



2021. dec. 28. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
2021. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Igen, a kérdésben meg is említettem, hogy itt egyiket sem lehet kapni. Bár most hogy nézem classic+ az kivételesen van, eddig akárhányszor néztem az sem volt.
2021. dec. 28. 20:00
 3/3 anonim válasza:
100%

En is gyűjtök szintén nemrég kezdtem. Jó taktika, ha baratiad megkéred, vegyenek, ha látnak.

Classic+ engem is érdekelne, azt én se láttam.

Multisat Üllői út 190-nél van egy bolt, ott mostanában vettem.

Kólásat egy edzőterembe találtam Tempelfit 2-be (ahol egyébként watermelonos is volt ami színtén ritka)

Tavalyi télik közül a banános vaníliás színtén üllői útnál, meg szabadsághid közelébe egy kinaiba is láttam, viszont ha valaki tud egy helyet ahol a párja van az jó lenne.

Meg még a classic nightos van ami ritka, annak foszforeszkálós doboza van, ami elég jól hangzik de azt csak sajnos kartonnal lattam rendelni, ami kicsit huzos.


[link]

Itt elvileg csak 186ft ami egesz jó, rendes hell oldalról nagyon nem éri meg mert ott

300ft ez a darab.

2022. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!