Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Techibo Easy kávéfőzőgép...

Techibo Easy kávéfőzőgép üzembehelyezés üzembehelyezése nem fut végig. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Tchibo Easy kávéfőzőgép, új és az üzembehelyezési lépéseket sorrol-sorra véve nem fut végig. A vizet kellene a szivattyúkba jutattni, miközben kis víznek kellene eközben a csészébe folynia. De semmit se csinál. És a LED-ek alapján se fut végig ez a része az üzembehelyezésnek. Minden elem többszörösen lett ellenőrzive, minden a helyén van.

Egy kérdés: ahol a káve kifolyik van gyárilag valami védőelem rajta? Az útmutató nem írja. Egyébként garanciás, csak gondoltam rákárdezek, hátha van valami amit nem vesszünk észre. Egy PC megépítése egyszerűbb.



2022. jan. 2. 09:52
 1/1 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom. Nem tudom hogy (próbáltem "resetelni"), de végül sikerült.
2022. jan. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!