Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Vennétek 250 g-os helyett 100...

Vennétek 250 g-os helyett 100 g-os őrölt kávét, ha lehetne kapni arányos áron, azaz max. fele annyiért?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért nem forgalmaznak ilyet. Sok egyedülálló van, és a 250 g-os lassan fogy el, addigra már nem olyan jó (az más kérdés, hogy valaki szerint frissen sem volt az, csak szemes kávét érdemes venni, de pár szem kávébab miatt én nem vennék kávédarálót). Régen lehetett kapni néha Omniát és Karavánt, most a neten látok 1 félét, Tchibo Family-t, de nem hiszem, hogy sok helyen forgalmaznák.

2022. jan. 20. 10:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"már van belőle 225 g-os is" - csak a Douwe Egberts csinál ilyeneket.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2022. jan. 22. 17:18
 12/12 anonim ***** válasza:
Szeretem kóstolgatni a különböző kávékat, de a 250 grammos sokáig elég és amíg nem használom el, nem érdemes újat vennem. Általában így is 2 féle van egyszerre kibontva nálam, mert szeretem, ha nem mindig ugyanolyat kell innom. De azért el szokott fogyni előbh, vagy utóbb az egész.
2022. márc. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!