Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ciki ha a mazsolát szokta...

Ciki ha a mazsolát szokta magába enni?

Figyelt kérdés
A boltban ahova általában járok bevásárolni egy elég csinos fiatal hölgy szokott lenni az eladó. Mindig mikor mentem mosolygott próbált beszélgetni stb. 3 napja bementem a boltba és vettem egy csomag mazsolát és megkérdezte, hogy milyen süteménybe lesz. Én mondtam, hogy semmilyenbe, magában fogom megenni, ekkor vágott egy furcsa fintort és azóta csak villámgyorsan kiszolgál és kész. Ezek szerint ciki lenne magában enni?

2016. jan. 26. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem is ciki, nem is furcsa. Nyilván eszi az ember magában is, nem? Finom. Igazából természetes cukorka.
2016. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit szólna, ha ezt egy tubus mustárra és egy 25 dekás Kerrygold vajra mondanám neki? Hogy most kibontom és betolom? :D Jó, ezeket ekkora mennyiségben még nem csináltam meg, de teljesen reális dolog. De fél mennyiséggel totál az.
2016. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki, egyszerűen csak van, aki nem szereti magában eszegetni. Nyilván ezért fintorgott, nem a cikisége miatt...
2016. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

szoktam*

de azóta nem mosolyog és nem is próbál beszélgetni :D ezért gondoltam hogy valami nem stimmel

2016. jan. 26. 17:35
 5/13 anonim ***** válasza:

Mazsola nem más mint szárított szőlő. Én nekem mindig van itthon, és imádom enni. Sőt a táskámban is mindig van, ha ne adj isten éhes lennék akkor a mazsola megment.

Ha valaki ezt cikisnek tartja, akkor az a valaki eléggé hogy is mondjam.... egyszerű lélek lehet.. Nem írom, hogy ostoba.. de hogy egyszerű mint a homok az is biztos..

2016. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő nem szereti a mazsolát.


Amúgy egyáltalán nem furcsa, sokan eszik zacskóból.

2016. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. jan. 26. 17:55
 8/13 anonim válasza:
Am mazsolát csak magában szeretem! :D
2016. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezek a kérdések, hogy ciki enni valamit.

Én a szeletelt sonkát zabálom a dobozából a metron magában :D Akinek nem tetszik hát így járt.

Édesítőszert zabálok magában, mustárt...

2016. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Munkahelyen sült bacont lekvárral! cukormentes red bullt maple syruppal és nutellába tunkolom a snickerset.

Szóljatok ha ciki.

2016. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!