Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen kapszulás kávéfőzőt...

Milyen kapszulás kávéfőzőt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Két éve vettem egy tchibo kávéfőzőt. Már az összes kapszulát kipróbáltam, ami ezzel kompatibilis, de ami a legjobban ízlett (Etióp kávé) azt azóta sem láttam boltban.

Most arra gondoltam, hogy kipróbálnék más fajta kávékat is.

Milyen kávéfőzőt javasolnál, amihez jó kapszulákat lehet kapni? Illetve neked milyen van? Meg vagy vele elégedve?

(Az a probléma, hogy a tchibo-hoz csak tchibo kapszula kompatibilis, így ezzel csak azokat tudtam kipróbálni).



2022. ápr. 18. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Mindegyik konkrét márka csak a sajátjával kompatibilis, tehát Nespressóhoz is csak a Nespresso kapszula lesz jó. Viszont a Nespressóhoz és a Dolce Gustóhoz van a legnagyobb választék, szerintem ez a kettő éri meg igazán.
2022. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Semmilyet. Rengeteg felesleges szemetet termel. Vegyél szarvasit
2022. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindegyiket próbáltam, szerintem az omnia a legfinomabb amelyik a nespressoshoz jó.
2022. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár nálam nincs konkrét tervben kapszulás, de én ilyet vennék, régóta szemetek vele, különösen az vonzó benne, hogy kétféle adapter is van hozzá, így Nespresso és Dolce Gusto kapszulákkal is kompatibilis:


[link]

2022. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!