Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen teát javasoltok?

Milyen teát javasoltok?

Figyelt kérdés

Üdv!

Melyik az tea, melynek mindenféle ízesítés nélkül is kellőképpen kijön az íze, erős, markáns? Teljesen mindegy, hogy milyen ízű, csak erősen érezhető legyen. Az extrémebb ízeket is imádom, azok is jöhetnek:) Előny, ha nyugtató hatású, pörgető semmiképp ne legyen.

A tea esetén nem vagyok annyira árra érzékeny, persze a luxuskategóriásat nem tudom megfizetni.

Illetve a javaslat mellett leírjátok, hogy Ti hogyan készítitek? (Kb. hány fokos vízben, és meddig hagyjátok állni a filtert/teatojást, hogy kijöjjön az íz).

Köszönöm előre is a válaszokat!:)



#tea #nemzetközi teák
2022. máj. 8. 19:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2022. máj. 9. 14:08
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Köszi 🤗
2022. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha kipróbáljátok írjatok :D kiváncsi vagyok a tapasztalatokra :)
2022. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A szalas narancsos fahejas teat kiprobaltam, annak mar en is erzem az izet izesites nelkul is. Nem bantam meg:)
2022. máj. 10. 19:07
 15/17 anonim ***** válasza:
Szuper :D
2022. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Matcha
2022. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Utolso

Azt ismertem, izet nem szeretem, de kave helyett jobb reggel:) Ebrentart, megsem porget. Rohadt mod porgos vagyok, le kell nyugodjak, ezert fordulok (most mar) valami izes szalas teahoz:D

2022. máj. 12. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!