Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mikor milyen italokat és...

Mikor milyen italokat és mennyit szoktál inni egy nap általánosan?

Figyelt kérdés
kávé kakaó tea üdítő víz stb.

2022. máj. 14. 20:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Kb 3l kólát/nap, mást nagyon ritkán
2022. máj. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
1.5-2l gyümölcsteát, ízesítés nélkül. Üdítőt ritkán, kávézni nem kávézom. Mellette van, hogy ásványvizet iszok még valamennyit.
2022. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hu de mennyire más ivási szokások azta. MIt szólna a 12-es ha a 11-es egy napját kellene leinnia, és fordítva?
2022. máj. 15. 10:27
 14/19 anonim ***** válasza:

#12 vagyok

Semmi bajom nem lenne, imádom a colát :D Sajnos elkezdem inni, függője is leszek. Simán tudnék rajta élni, csak tudom, hogy ez egészségesebb amit én iszok. Ja, meg malacra híznék tőle ennyi mozgás mellett. :D

2022. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
1,5 liter víz, 0,5-1 liter gyümölcslé
2022. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Víz, általában egy-másfél liter naponta, ahogy van időm, pl munkában sokszor akkora a pörgés, hogy nincs idő inni se. Általában kettő espresso-t vagy három americanot iszom meg egy nap, feketén, cukor sincs benne. Napi négy bögre mindenféle herbateát, ami eszembe jut, mondjuk menta, hársfavirág, ezeket is üresen, egy bögre zöld tea. Cukros üdítőket nem iszom, édesítőszeres gyíknyálakat szintén nem. 100%-os gyümölcslevet/paradicsomlevet/smoothiet szoktam, de azt inkább maga a gyümölcs helyett, mert könnyebb tárolni, nem nyomódik szét a táskámban stb.

Ha valami alkalom van, akkor mondjuk megiszom egy vagy két felest, de inkább a whiskyt kedvelem. Esetleg egy vagy két pohár sört. (Ale, stout, porter )

2022. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, véletlen elküldtem. Tejet nem iszom, de szójatejet vagy mandulatejet, és kókuszvizet (nem kókusztej) igen.
2022. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Isti22 ***** válasza:
100%

Reggel citromos vízzel nyitunk, utána gyümölcspüré.

Délelőtt kávé, feketén.

Ebédhez és vacsorához energiamentes kóla.

Délután egy második fekete.

Közben meg vizek, ahogy esik.

Néha megiszom a maradék tejet.

2022. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Reggel ébredés után egy pohár víz.

Utána egy tejeskávé.

Gyümölcslé( napi 1 liter gyümi lé biztos lecsúszik)

Még néha kakaó vagy még egy kávé.

2-3 pohár tea.

Még estig 2-3 pohár víz vagy limonádé.

Colát ritkán iszok.

2022. máj. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!